PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 137
ocen
5,9 10 1 53137
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

WTF

ocenił(a) film na 3

Ok, czemu ludzie mówią, że w filmie jest dobra muzyka? Są dobre kawałki, ale muzyka brzmi jak randomowy mix ze Spotify. Film ciężko się ogląda nie zliczę ile razy w trakcie seansu w głowie brzmiało mi "do brzegu!". Adaptacja faktów nie porywa, ani to dramatu ani śmieszki, po prostu siedzisz i czekasz aż się skończy. Czekasz 3 godziny ujęć, wyglądających bardzie jak surówka niż montaż. Mogli dać nowe twarze, mogli zrobić porządną fabułę mogli wprowadzić w klimat lat 80' i 90', a zrobili "film" dla młodych bez ładu i składu ze skakaniem po tematach. Szkoda.

ocenił(a) film na 2
em_wut

Mam takie samo zdanie odnośnie muzyki - nie dość, że kawałki są puszczane przy dosłownie każdej scenie, to jeszcze dobrane są zupełnie od czapy. Scenarzyści się postarali o oddanie klimatu PRL-u, i co z tego, skoro nawet ten jeden niewielki plusik filmu był sukcesywnie niszczony przez muzykę wyciągniętą totalnie z d***. Nie obejrzałam całego filmu, dotrwałam do jakiejś 20 min, przewinęłam pod koniec by zobaczyć czy tam też kolejne scenki budowane są w ten sam sposób - i się nie pomyliłam - dalej leciała przy każdej scenie playlista z radia Zet i dialogi nie wnoszące nic poza uczuciem cringu. Nie podobała mi się również narracja robiąca ze zwykłego gangusa kogoś na miarę bohatera narodowego - dobrze przynajmniej , że była prowadzona w tak nieudolny sposób. Nie znoszę tak bezczelnego zakłamywania rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones