PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 080
ocen
5,9 10 1 53080
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Skoro film ma być sequelem, to jakim cudem gra tam Włosok? Przecież w pierwszej części już grał. Brat bliźniak?

ocenił(a) film na 7
Crankes

gra innego bohatera, a sequel to ciąg dalszy lub historia z tego samego uniwersum, ale opowiadana z innej perspektywy czasowej, niemniej trzeba czekać i zobaczyć czy bez ajakies powiązania z poprzednim filmem

ocenił(a) film na 7
klaudialidia

czy będą jakieś*

klaudialidia

Pierwszy raz słyszę, żeby sequel to inna historia z tego samego uniwersum. Nie mylisz czasami tego ze spin-offem?

ocenił(a) film na 7
Crankes

możesz mieć racje

klaudialidia

Nie bedzie zadnego powiazania bohaterów między częściami. Jedyny wspolny mianownik to ze są to filmy gangsterskie. Tomek gra tu zupełnie kogoś innego. Jestem bardzo ciekawy tego filmu bo rezyser pierwszą częscia postawił poprzeczke bardzo wysoko. No i Włosok ma głowną role a po tym co zrobił w JZG ..... moze to być świetne kino.

Kinomaniakwarszawski

Jak nie ma powiązania to co tu robi "Magi"?

ocenił(a) film na 3
klaudialidia

Historia z tego samego uniwersum, ale opowiadana z innej perspektywy czasowej to spin-off.

ocenił(a) film na 2
S_J_Wilk

Te określenia/zjawiska są jak rak.

ocenił(a) film na 7
Crankes

jest małe nawiazanie - postać magiego i kwestia z jak zostałem gangsterem w momencie gdy nikos ukrywa się u magiego i rozmawiają o śwince:) więc możemy wnioskować, ze filmy łączy jedno uniwersum:) fajny smaczek

klaudialidia

No jak dla mnie to jest głupi smaczek, jeśli ten sam aktor gra dwie różne postaci i w żaden inny sposób to nie jest połączone.

klaudialidia

Jeszcze wcześniej ojciec gangstera z 1 części kupuje taksówkę od Nikosia. Pojawia się tam ten gangster jako nastolatek

Goska_Bab

Faktycznie!!! To akurat niezły smaczek był :-)

ocenił(a) film na 7
Goska_Bab

dokładnie!

ocenił(a) film na 6
Crankes

A jak dla mnie to jesteś trochę nienormalny i nie rozumiesz pojęć których używasz. Sequel to druga część jakiegoś filmu, najczęściej dalszy ciąg historii. Włosok gra zupełnie inną postać ale fakt mogłeś się nie zorientować (wtf?!). Magi ma taki sens że oba filmy są w tym samym uniwersum ale opowiadają dwie różne historie. Magi jest napierw pokazany jako młody gośc a potem starszy. Słychać raz tekst gościa z Jak Zostałem Gangsterem bo w końcu on pracował u Magiego tak jakby i to jest po prostu pokazanie że to był ten sam czas akurat i tyle. Oglądaj ze zrozumieniem i będzie dobrze.

Lis3kk

Chcesz mi powiedzieć, że Walden to kilkanaście (czy tam kilkadziesiąt) lat młodszy bliźniak Nikosia?
Chyba, że jakoś inaczej chcesz wytłumaczyć to, że dwie różne role w dwóch filmach gra jeden aktor?


Jeśli chodzi ci o użycie słowa sequel to zobacz kiedy został dodany post. Film był opisywany jako sequel, ale nawet jeśli film jest prequelem, spin-offem czy czymkolwiek innym to i tak Włosok, grający dwie różne postaci jest co najmniej dziwne. Chyba, że Kawulski wzorował się na MCU (może też marzył o takich zarobkach jak większość ich filmów) i zrobił swoje multiwersum.

Mam nadzieję, że tylko trollujesz. Poczytaj moje posty jeszcze raz to może załapiesz.

PS Proszę używaj przecinków.

ocenił(a) film na 6
Crankes

Chyba lekko w szoku jesteś. Trzeba być trochę ignorantem interesując się filmem i mówiąc ze Walden był bratem Nikosia. Z czego film jest oparty na konkretnej postaci. To są po prostu dwie róźne postaci, w dwóch różnych filmach które zagrał po prostu ten sam akto i tyle. A Ty sobie wkręcasz coś że jakiś brat itp Kawul nagrywa o polskiej gangsterce i postaci się przewijają. Co innego gdyby się nagle Walden pojawił w tym filmie i miałby interakcje z Nikosiem.

Po prostu dowaliłeś się bez sensu do tego i tyle.

Lis3kk

Hehehehe :-D
Tłumaczenie trochę jak niektórym, że Terminator T-800 w części pierwszej, drugiej, trzeciej, piątej i szóstej to inny model, ale grany przez Arniego jako aktora, a niektórzy i tak "dlaczego on znów jest skoro roztopił się z kadzi", albo "przecież on był zły, a teraz jest dobry, poza tym został zgnieciony w prasie" :D
Niektórzy serio ciężko kumają ;-)

Lis3kk

Chyba nie wiesz co to sarkazm, nie?

Odpaliłem sobie na szybko ten film i jest tam scena gdzie główny bohater poprzedniej części widzi Nikosia. A spotkanie Waldena po kilkunastu, który jakimś dziwnym trafem wygląda identycznie nawet nie zrobiło na nim wrażenia. Ciekawe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones