PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 137
ocen
5,9 10 1 53137
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

Film, mam wrażenie, to skok na kasę od producentów. Użyto wszystkich środków, efektów, zatrudniono aktorów którzy mieli niepotrzebne kwestie do wycięcia, jak Herbuś. Niepotrzebny wątek z tym policjantem z Niemiec. W ogóle co on robił w Polsce że mógł ścigać Nikosia. Pierwsza godzina to jeszcze w miarę wartka akcja. Potem stosowanie zwolnionych temp było tego aż za dużo. Powodowało to że umysł się nudził. Soundtrack do filmu może być wydany na blu-ray albo na 4 płytach. Tyle utworów. Ogółem dłużyzna. Film który widziałem był tak jakby bez montażu. Gdyby wycięto połowę scen byłby nawet niezły.

ocenił(a) film na 4
Tango_whiskey

Scena przesłuchania i powtarzanie "stół z powyłamywanymi nogami" to jeden z głupszych momentów, która trwa w tym filmie w nieskończoność. Po co?

ocenił(a) film na 1
BundyCh

Widzę, że nie tylko mnie zastanawia, jaki sens miała ta durna scena...

ocenił(a) film na 6
Raul1976

Mnie też zirytowała, ale to może miało przedstawić ześwirowanie, bo w koncu chyba znalazł sie w psychiatryku z którego uciekł?

ocenił(a) film na 2
Tango_whiskey

nie wiecie czy film dostał jakieś dotacje naliczane od długości? przez cały seans miałem wrażenie że to skok na kasę, dodatkowo aktorzy wcisnięci nawet do ról trzecioplanowych byleby zarobić z braku konferencji i występów dla firm w czasie pandemii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones