PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 53 019
ocen
5,9 10 1 53019
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

nic w tym filmie nie siedzi, sam Nikoś jeszcze ujdzie, Fabijański się stara, ale z całą resztą trudno sympatyzować, do tego jakieś reminescencje dziecka, wstawki baletowe, muzyka wikingów, ciągłe robienie laski, zdarzenia i dialogi które kompletnie nie mają znaczenia w historii, sama świadomość że film ma 3 godziny a po 30 minutach nic się nie dzieje, po godzinie nic się nie dzieje i po 2 godzinach nic się nie dzieje, sprawia że da się to oglądać chyba tylko na stojąca, i w dodatku na raty

ocenił(a) film na 6
ptak23

Podobno, Kawulski musiał zatrudnić celebrytów jak:Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Krystyna Janda, Sebastian Fabijański, Edyta Herbuś, Julia Wieniawa-Narkiewicz lub oddać kamienice. I powstał gniot...

ocenił(a) film na 1
ptak23

nudy niesamowite

ocenił(a) film na 3
ptak23

Oglądałem 2 razy - łącznie 50 minut nie dałem rady wiecej Tak jak mówisz uwierzył w swój nieomylny talent i poleciał za daleko. Zawsze wydawał mi się strasznym filozofem co szuka drugiej dziury w d.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones