PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=871817}
5,9 52 953
oceny
5,9 10 1 52953
3,5 15
ocen krytyków
Jak pokochałam gangstera
powrót do forum filmu Jak pokochałam gangstera

strasznie irytująca postać, w dodatku zawsze gra kwadratowo, na siłę próbują z niej zrobić aktorkę

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

Pokazywanie doopy nazywasz aktorstwem?

ocenił(a) film na 6
dobrypiatek

To jeszcze nic w scenie jak wciągała koks z lustra nie trafiła rolką w kreskę haha

ocenił(a) film na 2
dobrypiatek

W obecnym "show biznesie" to podstawa. Nie zauważyłeś?

ocenił(a) film na 6
MAXXI DeeJay

Zasadniczo ograniczam takie produkcje, w których jest to podstawą. Albo inaczej, udaje mi się ich unikać.

ocenił(a) film na 10
dobrypiatek

Odpowiem Tylko tak mamy tu do czynienia z filmem na miarę ;Miasto prywatne; każdy kto budzie próbował coś złego powiedzieć na temat tego filmu . Hmm zapraszam ale niech będzie uzdrowiona dusza wasz .

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Jedynski_filmweb

Brałeś coś?

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

ona nie jest żadną aktorką, zawsze tylko i wyłącznie jest sobą :D
szczególnie sztuczna gdy udaje słodki głosik, ha haaaa

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

Akurat ta rola nie była wymagająca. Grała słodką idiotkę, i całkiem dobrze jej to wyszło.

ocenił(a) film na 6
suicide_machine

Dokładnie tak ale tutaj jak widać wielu z góry uprzedzonych:)

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

A czemu nie ?

ocenił(a) film na 3
szymonseven

Mam podobnie nie mogę na nią patrzeć dlatego filmu nie obejrzę :D

bartekmrz

Aż ci współczuję, tak się blokować xD

ocenił(a) film na 3
Evelyn_Stradlin

Spróbowałem, ciarki cringe'u i żenady, dodatkowo bijący plastik z ekranu po jakiś 20 minutach zmarnowanego życia popatrzyłem na moją dziewczynę, a ona na mnie i stwierdziliśmy, że czas najwyższy wyłączyć ten ultra gniot. Chyba nawet nie było mi dane zobaczyć twarzy wytworu rodzimego show biznesu - najwspanialszej aktorki Juli W - dzięki Bogu.

bartekmrz

A potem poszliście oglądać ukrytą prawdę? :)

ocenił(a) film na 3
WybrednyCham

Dokładnie :) O tyle o ile jak zostałem gangsterem uważam za naprawdę dobre polskie kino tak tutaj obrót o 180 stopni - ukryta prawda przy tym to majstersztyk :)

ocenił(a) film na 3
WybrednyCham

akurat do ukrytej prawdy i reklamy podpasek jej poziom jest odpowiedni

ocenił(a) film na 8
AdamZgr

Ona z aktorstwem ma.nie wiele wspólnego. Żeby jeszcze jakoś dziewczyna wygladala

ocenił(a) film na 5
fusek84

źle nie wygląda, ale grać nie umie

AdamZgr

Dokladnie!

ocenił(a) film na 7
AdamZgr

No ale miała być irytująca, miała być sztuczna, a tak naprawdę jest jej w tym filmie bardzo mało. Dla mnie też Wieniawa nie jest jakaś specjalna, ale to jak ludzie ją dojeżdżają na każdym kroku, to zdecydowanie przesada.

To w ogóle jest jakiś odlot, śledzicie ją na social mediach, lecicie z podnieceniem sprawdzać serwisy plotkarskie i na koniec narzekacie, że ciągle Wieniawa. Ja jej nigdzie nie followuje i raz na pół roku ją widzę. To jest proste, jak cię ktoś wkurza, to go nie szukaj za wszelką cenę, a w du.pę na siłę wam gwarantuję, że Wieniawa nie wejdzie.

ocenił(a) film na 6
RipRoy

Ludzie są zawistni. To piękna, młoda i mega utalentowana osoba, która już osiągnęła tyle co ci, którzy są mocni w gębie zza klawiatury, mogą tylko pomarzyć.

ocenił(a) film na 1
doroti

Wieniawa, uspokój się

doroti

Tja, ma zgrabna doope więc jest utalentowana, bez jaj

ocenił(a) film na 6
doroti

Zgadzam się. O ile można nie być fanem jest "talentu", to w tym filmie zrobiła robotę

ocenił(a) film na 7
RipRoy

W bańce jakieś żyjesz? Nie mam fb, nie mam twittera ani innego gówna społecznosciowego. Wieniawa wylewa się zewsząd. Nawet z lodówki mi wylazi. Reklama Apart - ona, artykuły na onet, wp, inetrii -ona. Wszędzie wieniawa. Może ty masz klapki na oczach? Już patrzeć nie moge na to jak nachalnie pcha sie w oczy. A ten tu pisze że "śledzić ją trzeba", zeby cos o niej przeczytać. Serio?

ocenił(a) film na 6
Malak_Al_Rahim

Ona się pcha czy media się pchają.. mogę dokładnie napisac to samo o Leandowskich

ocenił(a) film na 1
AdamZgr

Wieniawa to najmniejszy problem tego filmu.

ocenił(a) film na 6
Bedra_Mariusz

skąd tak niska ocena? Możesz podać parę argumentów czemu aż tak nisko oceniłes?

AdamZgr

Może ona lubi oglądać się w roli takiej panienki do obciągania ? Może to taki fetysz, nie mów że cie nie podnieciła wiec może sama siebie też podnieca w takiej roli.

ocenił(a) film na 5
AdamZgr

Bo niestety ludzie kojarzą jej nazwisko, więc Netflix wrzuca ją do swoich produkcji.

ocenił(a) film na 1
AdamZgr

moje pierwsze pytanie od razu jak wszedlem na profil filmu na filmwebie... Co?! Wieniawa? ZNOWU?

AdamZgr

Wieniawa to pikuś. Ktoś wie jak wyłączyć Jandę??

ocenił(a) film na 6
JarekBestia

Daj żyć, Janda na chleb zbiera

AdamZgr

Jeśli to twój największy problem związany z tym filmem to nie masz wielkich problemów.

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

Ale o co w zasadzie Ci chodzi? Potrzebna była postać wypindrzonej i sztucznej plastikowej lali, to wybrali Wieniawę. To, czy zagrała, czy po prostu była sobą, jest sprawą drugorzędną, bo jej postać została przykrojona wręcz idealnie. Jeżeli oglądając dowolny film zaczniemy skupiać się nie na tym, co oglądamy, a na osobie, to oznacza, że nie na fabule, ale na jego życiu osobistym. Film nie jest przedłużeniem portali plotkarskich, tylko ułudą, wizualizacją scenariusza. Jeśli oglądany obraz jest wewnętrznie i logicznie spójny, postacie w nim występujące noszą znamiona realności (rozumianej jako realność wewnątrz fabuły, bez odniesień do realności sensu stricto), jeśli jest co najmniej poprawny od strony warsztatowej i, co niemniej ważne, jest choć w miarę atrakcyjny, to oznacza, że spełnia minimalne wymagania stawiane filmowej produkcji.
Omawiany film je spełnił, prezentowana przez Wieniawę postać jest co najmniej niezła, choć w moim subiektywnym odczuciu co najmniej dobra, a życie Wieniawy poza planem nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu. I nie mam ochoty, aby je poznawać.

ocenił(a) film na 5
AdamZgr

Ale do stękania i dawania dupy idealna

Dawid_11

No niestety i to jest przykre. Bo to jednak młoda dziewczyna, która wybrała rolę jakiegoś tandetnego lachona. I chociaż żeby była w tym k****ie jakaś głębia pod względem postaci, roli, problematyki. Ale to największy kicz tego filmu.

Ma 23 lata (sprawdziłem) i mogłaby próbować przy swoim nazwisku ambitniejszych ról niż coś takiego...

ocenił(a) film na 5
PreludeIntoFear

mogłaby gdyby może skończyła chociaż jakąś szkołę aktorską. Swego czasu mówiło się że nawet nie ma matury. Sztuczna gwiazdeczka co jest w 90% polskich produkcji na netflix chyba tylko po to by rozpromować to wśród jej 2 milionów obserwujących na instagramie.

ocenił(a) film na 6
Dawid_11

No tu miała rolę życia, bardzo jej ta rola pasowało. Akurat dobrze dobrana do tej postaci.

ocenił(a) film na 4
AdamZgr

Dokładnie uważam tak samo. Na siłę wszędzie wciskana psuje filmy swoją gębą.

ocenił(a) film na 8
AdamZgr

Tak bywa obecnie z gwiazdami instagrama. Maffashion i Rozenek zagrały w filmach to teraz Wieniawa. Kwestia promocji i tyle

AdamZgr

Może dlatego że dla współczesnych małolatów jest super ekstra kul bo połowa się do niej trzepie, więc warto ją brać do filmu by przyciągała ludzi do kina a że gra nie idzie jej jakoś dobrze, to już mniejszy problem, przyciąga ludzi do kina a co za tym idzie hajs się zgadza, no a o to dziś przecież chodzi, by hajs się zgadzał

ocenił(a) film na 6
AdamZgr

Nie lubię jej. Męczy mnie ta laska. Zawsze gdy ją widzę, mam ochotę strzelić facepalma raz po raz. Ale tutaj akurat zagrała dobrze. Miał być tępy lachon? No i był. Nie ma się czego czepiać.

AdamZgr

Tak na prawdę to poradziła sobie z rolą dobrze, ocenianie jej gry aktorskiej po "irytuje mnie jej morda więc zawsze jest źle" to nie jest ocenianie xDD sami siebie ograniczacie

ocenił(a) film na 5
AdamZgr

Ona to jakaś pomyłka w tym filmie. Nie wiem jak jej się udało wygrać kasting do tej roli.

betka21

Wieniawa jest jak PiS. Zniknie i to szybko.

ocenił(a) film na 3
morebital

Kiepska analogia - to towarzystwo już prawie 20 lat kręci się wokół publicznego korytka i nic nie zapowiada ich zniknięcia :P

ocenił(a) film na 6
betka21

Sporo odbiorców o nieskomplikowanym guście lubi jak ładna lala pokaże co ma w... ukryciu i za to gotowi są zapłacić.

ocenił(a) film na 3
AdamZgr

Podzielam opinię - żenujące jest to lansowanie nowych celebrytek - żadna z niej aktorka.

AdamZgr

Dokładnie, Sam zobaczyłbym ją w czymś ambitniejszym bo jak na razie to głównie role ładnych ale głupich lasek ogrywa. Niech się śpieszy bo na samym Instagramie kariery nie utrzyma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones