PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866786}
6,5 705
ocen
6,5 10 1 705
The Callisto Protocol
powrót do forum gry The Callisto Protocol

Każdy kto grał w trylogie Dead Space wie że ta gra czerpie z DS garściami.Wygląda jak jej kolejna odsłona z mocno podrasowaną grafiką.Są i tacy,ktòrzy w Dead Space nie grali i na nich The Callisto Protocol zrobi mega wrażenie !!

Kesler_2

No właśnie myślałem że to od tych samych twórców. Nowy Dead Space też się szykuje.

Kesler_2

Ten wpis się zestarzał jak mleko bo gra to shicik.

celebes

Negatywne opinie dotyczą tylko optymalizacji na PC - bo ta jest słaba podobno a sama gra zbiera dobre i bardzo dobre noty.Na pewno w to nie grałeś i pewnie nie masz na czym zagrać.

Kesler_2

Średnia ocen na metacritic i opencritic 73-74% to bardzo slaby wynik, user score jeszcze nizszy. GameSpot wystawil grze 5/10 i to bynajmniej nie za optymalizacje tylko gowniany system walki m. in. Widac ze jestes biedakiem mentalnym i finansowym skoro posiadanie sprzetu do zagrania w gre to dla ciebie wyznacznik bogactwa hahah.

celebes

Najprawdopodobniej troll reklamowy inaczej zwany napędzacz. Połowa kont na Filmweb to fake'owe konta reklamowe. Przed premierami filmów też masowo wrzucają pozytywne komentarze.

celebes

Trzeba być osłem żeby kierować się ocenami serwisów internetowych i innych ludzi. Wszyscy na przykład zachwalają GOW Ragnarok a dla mnie gra jest cholernie tendencyjna i wyczerpała formułę w 2018 roku. Nie rozumiem też zachwytów nad jej grafiką. Są ładniejsze produkcje. Ale to mój problem. Dużo bardziej lubię starsze odsłony. Każdy jest inny i najlepiej mieć swoje zdanie. Ja w Callisto bawię się lepiej niż w nowe God Of War.

celebes

Jedynym biedakiem tutaj jesteś Ty niestety.Takich ekspertów,którzy oceniają coś z czym nie mieli styczności,jak Ty nie miałeś styczności z Callisto Protocol jest w internecie bardzo dużo.PS5 pewnie Ci sie marzy po nocach heh.Jak widać kolega ego78th chwali gre,no ale dla Ciebie to "shicik" bo pewnie obejrzałeś recenzje gry na YouTube akurat kogoś,komu gra sie nie spodobała.Turlaj dropsa lamusie.

ocenił(a) grę na 5
Kesler_2

Wymęczyłem i do Dead Space pod względem systemu walki i fabuły ta gra nie ma podejścia

borsuk96

No fakt że Dead Space do klasa - nawet 3 cześć dosyć mocno krytykowana była niezła.Ale Callisto Protocol nadrabia wizualnie,bo gra naprawde wygląda kozacko.

ocenił(a) grę na 5
Kesler_2

Pamiętam w Dead Space ten smaczek gdy wychodziło się poza statek i trzeba było ładować tlen. Szkoda że mało jest akcji poza tym więzieniem z widokiem na Jowisza. Poza tym wkurzała mała różnorodność bossów. 3x dwugłowy to przesada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones