PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656228}

Civilization V: Bogowie i królowie

Civilization V: Gods & Kings
8,3 1 179
ocen
8,3 10 1 1179
Civilization V: Bogowie i królowie
powrót do forum gry Civilization V: Bogowie i królowie

Majowie, Bizancjum, Kartagina, Celtowie i ostatecznie Hunowie mogą być. Ale Holandia i Szwecja są bezsensowne. Nie lepiej byłoby dać tam Sumerów, albo Zulusów, lub Kambodże... nawet Polska byłaby o wiele ciekawsza. Podobnie jest z cudami. Petra, CN tower, wieża w Pizie i ostatecznie Neuschwanstein... cała reszta nie ma nic wspólnego z cudami świata. Mogli dodać Mauzoleum Mauzoleusa, Karnak, Wieżę Babel, Persepolis, Shwedagon itp.

ocenił(a) grę na 7
montezuma_wielki

Moim zdaniem, dużo aspektów mogli lepiej zrobić - zwłaszcza walkę. Obrona miasta jest bardzo łatwa, ale atak na wrogie - odwrotnie. Gra straciła na dynamice. No i te religie takie niezbyt dopracowane się wydają.

ocenił(a) grę na 9
Nnorm

łatwa chyba na prinsie

ocenił(a) grę na 9
montezuma_wielki

dla mnie Etiopia jest przebajerowana zazwyczaj gram małymi państwami i "wylewam" się armią w XXw . Etiopia ma +20% bonusu bojowego jeśli walczysz z państwem które ma więcej miast niż ty. W połączeniu z honorem , religią daje niezłego kopa ( aż troszkę przesadnego) , ale ogólnie dodatek jak i cała "V" przyjemny :)

montezuma_wielki

Polska jak już wiesz jest w najnowszym dodatku,ale czemu mówisz że ,,NAWET polska byłaby lepsza"O ile mi się wydaje było wielu znanych polaków a sama polska była kiedyś potęgą europejską więc nie był to głupi pomysł.

ocenił(a) grę na 8
hhhhggh

Cóż, to tylko moja subiektywna opinia :) Nie przepadam za Polską, za jej historią, kulturą, językiem (chociaż z języków wschodnio-europejskich to właśnie język polski jest najlepszy), etc.

montezuma_wielki

to nie jesteś patriotą?I czy w ogóle jesteś polakiem?

ocenił(a) grę na 8
hhhhggh

A czy każdy Polak musi być patriotą? Ja siebie nazywam Europejczykiem, a nie Polakiem :)

montezuma_wielki

Ja jestem przeciwko otwieraniu się na europę ale cóż każdy ma swoje zdanie

montezuma_wielki

Lolz, przecież każdy Polak jest jednocześnie Europejczykiem. Tego się nie wybiera.

montezuma_wielki

Pewnie jesteś teraz w żałobie po śmierci Urbana "europejczyku"??

montezuma_wielki

Czekam kiedy pojawi sie (a moze juz jest, a ja nie wiem?) Rzeczpospolita jako mocarstwo z krolem Janem III Sobieskim i husaria jako jednostka specjalna.

ocenił(a) grę na 8
CyboRKg

Rzeczpospolita Obojga Narodów? Niby dlaczego, skoro już jest Królestwo Polskie, z którym, tak mi się przynajmniej wydaje, Polacy powinni się bardziej utożsamiać.

montezuma_wielki

W ktorej czesci?

ocenił(a) grę na 8
CyboRKg

W dodatku do piątki: "Brave New World"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones