Pati
powrót do forum 1 sezonu

Ciężko mi ocenić ten serial. Bardzo nierówny, czasem nudny, zrealizowany przeciętnie, w porównaniu do Skazanej lepiej zagrany. Denerwująca konstrukcja, w której zawsze mamy współczuć Pati, jak dla mnie za mało krytyki jej zachowania, a za dużo usprawiedliwiania. Ogólnie jakiś płaski emocjonalnie ten serial, nie zmienia to faktu, że sama Adamska i postać Pati są dobre, przez co jakoś mi się to oglądało. Spoko, że player tworzy sobie coś na styl uniwersum. Instagram: Mateusz o książkach

ocenił(a) serial na 10
Mateusz_o_ksiazkach

Totalnie się nie zgadzam, płytki emocjonalnie? Tak chyba osoba nie empatyczna może jedynie napisać. Dziewczyna miała ciężkie życie i brak odpowiednich wzorców, tak jak większość dzieci z patologii więc podejmowała pochopne a jak się okazywało zazwyczaj złe decyzje. Wykonywała je pod wpływem emocji tak jak właśnie DDA, braki wiedzy na ten temat widzę. Krytyka jej zachowanie ? Kto miał ją krytykować ?
Konsekwencje swoich działań ponosiła prawie ciągle. Emocje z komornikiem-> utrata dzieci, emocje z dilerem -> gwałt i ciąża, emocje z Krystianem i jego zabójstwem -> poronienie, kradzież samochodu-> więzienie.
Więc jak tu nie wiedzieć krytyki i oceny jej osoby we wszystkich ludziach , bardziej majętnych lub na stanowiskach to obejrzyj jeszcze raz. Nie bez powodu zrobiła imprezę u Pani snobki, właśnie za to że uważają ją za patole albo matka co adoptowała jej rodzeństwo uciekła do Kanady aby tylko uciąć z nią kontakt. Ja tu widzę właśnie sama krytykę jej osoby przez osoby trzecie. Nawet jej własna koleżanka z pracy traktowała ją jak kogoś gorszego i uznała, że będzie lepsza od niej biorąc się za jej byłego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones