PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856781}
7,6 3 206
ocen
7,6 10 1 3206
Królestwo kobiet
powrót do forum serialu Królestwo kobiet

Próbowałem. Próbowałem. Mea culpa. Próbowałem. Żona namówiła. Ona poszła spać w pierwszej reklamie, jak nigdy nie opuszczam łodzi, gdy tonie. Chciałem się przekonać i obejrzeć do końca. Dno.
Ad rem:
Pierwsze sceny żenujące a po scence na, skuterze i tych nędznych gadkach, byłem przekonany, że łódkę opuszczam. Potem dobra scena z Jandą i jej komentarzem o spocie reklamowym, i... I tyle. Zupełnie nie rozumiem, jak można zebrać w jednym filmie tylu doskonałych aktorów i nie dać im szansy na grę. Podobnie można było glowkowac, co w takim "Wyjeździe integracyjnym" robi Frycz, czy Kot.
Podstawową wadą komedii jest to, że nie bawi, a jedynie lituje. Ja litości po wczorajszym nie mam i za tydzień posłucham w tym czasie bluesa, poczytam, albo zwale gruche, lub dymne ślubną, albo po prostu wyjdę na spacer z psem. Nawet ciemna jesień jest lepsza od tego gówna.

ocenił(a) serial na 4
turtom

Oj tam, zaraz gruchę... Rowerem lepiej w deszczu, wietrze i ciemności pojeździć... Teatry Pani Krysi Jandy nie zarabiają, to trza dać coś w zamian - ja to rozumiem, bo sam "łapię" koncerty online, ale dlaczego to musi być takie słabiutkie...??? :/

ocenił(a) serial na 5
czargor___

Bez przesady. Mi się pierwszy odcinek naprawdę podobał. Po sensie szybko pobiegłem sprawdzić czy to nie jest czasem jakiś remake, bo byłem pod wrażeniem... Dawno nie widziałem polskiego serialu w klimacie czarnej komedii (patrząc po komentarzach nie jest to chyba coś dla każdego). Gra aktorska może nie powala na kolana, ale już po kilku scenach można polubić główne bohaterki, szczególnie panią Jandę. Scenariusz też ma potencjał na coś ciekawego.

McGyverPL

Dać temu 7, to trzeba być spolaryzowanym

ocenił(a) serial na 1
turtom

Drugi odcinek jest jeszcze gorszy ..

ocenił(a) serial na 3
turtom

Jak występuje aktorka, co się ciągle czuje ob..rana, to wiadomo, że to musi być g*. Sorry, taki mamy klimat.

ocenił(a) serial na 6
turtom

Nie jest aż tak tragicznie, pierwszy odcinek spoko, drugi już kiepski, trzeci nawet nawet, najlepsza Muskała z tym swoim humorem, jakoś przez to może przebrnę, na Netfliksie tez polowa seriali to porażka więc nie ma co narzekać

turtom

Dziękuje wszystkim tu komentującym zwłaszcza założycielowi. Od początku podejrzewałem, przeczytawszy zarys fabuły, skład oraz kto, co i "za ile" tam jest, że powstaje kolejny TVN-owski substytut serialu. Potwierdziliście, jeszcze raz dzięki Już od dziś z dziką radością zaczynam zasysanie całego sezonu z netu ... w święta przyjeżdża do mnie szwagier półidiota z ego wielkim jak fujara King Konga ze swoją, i tu uwaga na wydawałoby się sprzeczność ale kto zna i widział to wie, plastikową blacharą. Będą mieli zajęcie a potrafią swoim pustogłowiem ale jakże nadętym "zaszczycać" nawet kilka dni Najpierw to im "zapuszcze" jak to lala ma w manierze żądać a później już Polsatowskie seriale o młodych, półnagich zadętych palantach wypełni im jałowe globusy.

ocenił(a) serial na 7
turtom

Hm - ja wiem.. skończyłem cały sezon - dla mnie przyjemne, nawet momentami śmieszne ... jedyne czego mi brakowało to dobrej produkcji , fajnych kadrów, lepszych kostiumów. Nie jest to dzieło ani ambitne ani wybitne... ale - przyjemne. Charyzma aktorek i aktorów robi robotę :) Nie jest to dobre, nie jest to złe - ale - przyjemne (w swojej konwencji). Chciałbym, żeby serial był bardziej dopracowany wizualnie, no ale :)

turtom

To jaki kolega proponuje serial do obejrzenia? Z tym luźnych, lekkich, bezrefleksyjnych...

turtom

Mineło 10 miesięcy, zostało cokolwiek z tego? (swoja droga szanuje za bluesa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones