PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856781}
7,6 3 206
ocen
7,6 10 1 3206
Królestwo kobiet
powrót do forum serialu Królestwo kobiet

Śmierć telewizji

ocenił(a) serial na 3

Normalnie nie oglądam telewizji. Ale żona mnie namówiła - niestety.
Ten serial wygląda tak , jakby ktoś po bejrzeniu iluś tam seriali na platformach streamingowych stwierdził że też tak potrafi. No niestety nie. Zabrakło wszystkiego. Budżetu, scenariusza i konsekwencji. To nie jest komedia, bo nic śmiesznego w niej nie ma. Dialogi to kpina. A ta teatralność w wyrażaniu emocji to była modna w telenowelach z południowej ameryki, trzydzieści lat temu.
Zatrudniono śmietankę aktorską nie dając im nic do zagrania. Przykro patrzeć jak aktorzy tej klasy co Janda czy Peszek próbują tchnąć życie w to badziewie.
Nasze seriale czy to TVN czy Polsat, czy TVP coraz bardziej przypominają skansen i mają coraz mniej wspólnego z nowoczesną rozrywką. Za parę lat streaming i tak ich zaora i nikt za nimi nie zapłacze. To nie BBC które wciąż potrafi produkować interesujący kontent.
Czekam kiedy TVN wzorem TVP zacznie transmisje mszy, bo to tanio a ich widzowie coraz starsi.
Zresztą co mnie to wszystko. Idę oglądać The Boys, sukcesję, Wiedźmina, czy inne Fargo.

lornemalwo

Czyli lipa? Jak pierwsze info o tym wyszły to myślałem że może być z tego jakaś nowa jakość w pl - serial od platformy, zamknięta całość , etc. ale wychodzi na to że kolejny generyczny szit a'la TVN ?

ocenił(a) serial na 5
dezertx

Pierwszy odcinek podobno oglądało 1,5 mln widzów, a praktycznie zero opinii w necie. Ja widziałem dopiero pierwszy odcinek i śmiało mogę go polecić. Trudno go nazwać generycznym szitem, bo czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było. Jakbym miał ten serial do czegoś porównać to chyba najbliżej mu do Fargo.

ocenił(a) serial na 3
McGyverPL

Nie bluźnij.

lornemalwo

Dobre ::

edziuniek

:) miało być.

ocenił(a) serial na 8
dezertx

Ja tam jestem zachwycona. Ale zdaje się, że takie surrealistyczne filmy wyszły z mody, albo publika przestała je odróżniać od BrzydUli, bo jak patrzę na recenzje, to mam wrażenie, że oczekują podobnej fabuły. To jest kompletnie odjechane, ale trzyma się ustalonej konwencji. A czy ta konwencja będzie pasowała...

ocenił(a) serial na 8
Milanowa

Zgadzam się. Też mi się podoba. Wychodzi poza konwencję całej masy seriali i filmowych "komedii" TVNu.

ocenił(a) serial na 9
Katarzyna_Wanda

Film lekki i przyjemny !! Bardzo fajnie się ogląda i relaksuje. Ale co niektórzy wola dramaty z chorobami i nieszczęściami w tle !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones