PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607039}

Bez tajemnic

7,7 11 740
ocen
7,7 10 1 11740
6,3 3
oceny krytyków
Bez tajemnic
powrót do forum serialu Bez tajemnic

Kieruję to pytanie do osób, które oglądają na bieżąco. Aby szybko nakreślić moją sytuację
napiszę, że obejrzałam cały pierwszy sezon. Był według mnie fenomenalny. Zaczęłam oglądać
drugi i chyba zatracił to coś w sobie, bo nie wciągnął mnie. Czy uważacie, że akcja w 2 i 3 jest tak
samo dobra i trzyma w napięciu jak pierwszym? Bo zastanawia mnie, czy może to moje "złe
tygodnie" na oglądanie, czy po prostu serial nie jest już taki jak na początku.. :)

terrawitka

ja miałam podobnie jak zaczynałam oglądać 2 sezon... brakowało mi tam czegoś, ale później to wszystko się rozkręciło i znowu się bardzo wciągnęłam! za to 3 sezon to mistrzostwo! polecam Ci oglądać dalej ale oczywiście nie na siłę, bo wtedy nie będzie to miało sensu...

frosche

Dzięki za radę :) Obejrzałam właśnie kilka odcinków i znowu poczułam "to coś". Jednak bardzo żałuję, że nie ma już Zosi z pierwszego sezonu. :(

terrawitka

3 sezon Cie zjedzie:D

Marcin_Nauczyciel_B

Może wstyd się przyznać, ale nie wiem co masz na myśli... Możesz rozwinąć? :)

terrawitka

Ze przejdzie twoje oczekiwania:) Bawili Cie państwo w 1 sezonie (małżeństwo ma się rozumieć)

Marcin_Nauczyciel_B

Skąd wiesz, że bawili? :D

terrawitka

nie wiem, tam zabrakło znaku zapytania. Jeśli tak, to zakładam że Cie rozbawią i w drugim, bo mamy podobne poczucie humoru:)

Marcin_Nauczyciel_B

Zdziwiło mnie właśnie, że tak łatwo mnie rozszyfrowałeś! :D

terrawitka

a kto Cie nudził w pierwszym sezonie na początku? I na jakim etapie jesteś w dwójce? Bo chciał bym żebyś mi napisała jakie masz odczucia po Pacjencie Jeremi w 3:D

Marcin_Nauczyciel_B

Powiem Ci, że w pierwszym mnie właśnie jakoś tak trzymało i nikt mnie nie nudził. Może powiem coś strasznego, ale jakbym miała wybierać to czasami rozmowy z Barbarą mnie nużyły, co dziwne, bo Jandę naprawdę cenię. Gorzej jest właśnie w drugim sezonie. Natalia mnie nie wciąga kompletnie... Małżeństwo lubię nadal, a szczególnie ich syna, który wydaje mi się ciekawym dzieckiem. Dziewczyna chora na raka i Gustaw też wydają się interesujący, choć ten ostatni chyba najmniej... Jak Twoje odczucia? :D

terrawitka

Oni wszyscy byli dla Mnie ciekawi dopiero później, już nawet małżeństwo mnie, i ta nieszczęsna dziewczyna chora na raka. Pojedynek Gajosa i Radziwiłowicza był interesujący ale troszeczkę z innego punktu. Zaprosił bym Cie do 3 sezony bo wymiótł, ale to już mówiłem. A jak żołnierzyk z jedynki? A Barbara.... to ja stękałem zawsze jak "musiałem" do niej dotrzeć

Marcin_Nauczyciel_B

Dorocińskiego bardzo lubię, więc to, że grał w "Bez tajemnic" to jeden z wielu powodów dla którego przekonałam się do tego serialu. :D Wiem, że wiele osób, mówi, że z niego drewno, nie aktor, ale ja darzę go jakąś tam sympatią. :D

terrawitka

na żołnierza beż emocji nadawał się idealnie. Strasznie mnie interesował jego wątek i bawił. Był taki nieproradny:P i armia mnie wcale do siebie nie przekonała ale może musi taka być.

Marcin_Nauczyciel_B

Mnie dziwi z drugim sezonie zmiana nastawienia małżeństwa. Mocna i stanowcza Anita teraz błaga Jacka o powrót do domu? Nie kupuję jakoś tego, no ale to może poprzez moje feministyczne zapędy. :D

terrawitka

o czyli masz odjazd? Że kobieta taka super a facet to robot? W drugim to mnie w ogóle przez większość czasu nie interesowali. Stracili to Co mieli w jedynce. Wiedziałaś że to ta z rancza?>

Marcin_Nauczyciel_B

Pewnie jestem jedną z nielicznych, ale nie widziałam ani jednego odcinka Rancza. :D Ty jesteś teraz przy trzeci sezonie? :D

terrawitka

O tak tak, jestem przy 3 serii i jestem fanem jednego z bohaterów jak dojdziesz to ciekawie czy zgadniesz którego. Gdzie jesteś? Jesteś z Wawy? Byłem Na spotkaniu z twórcami 3 sezonu i aktorami w nim biorącymi udział, w tym na konferencji z Radziwiłowiczem. Nie wiem czy tak miałaś ale czy zdarzyło Ci się kiedyś polubić jakiegoś "bohatera ekranu" a potem spotkać się z aktorem i .... własnie, jak wrażenia?

Marcin_Nauczyciel_B

Jestem przy 13 odcinku 2 serii. Myślę, że do świąt podgonię i będę w 3 sezonie, ale wszystko zależy od warunków w szkole (klasa maturalna). Kurcze, nie wiem czy jest sens "zaśmiecać" forum rozmową i czy nie lepiej przejść na prywatne? :D

terrawitka

47800970 polecam się GG lub Face jesli wolisz https://www.facebook.com/Oritomuito

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones