Maria Łyszkowska

5,9
84 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maria Łyszkowska

Jeżeli ta mała, sztuczna "aktorka" gra w Tylko miłość to co będzie za 5 lat z dziecięcą obsadą...

patrick_42

Wg mnie ten serial jest lipny, ale Ja nie widziałam jeszce bardziej sztucznego dziecka!!!

patrick_42

Gorsza od Natalki z "m jak Miłość"........

sunshine_2

Nikt nie jest gorszy od Natalki z M jak Milosc... tylko Lukasz ja dogania, ale jeszcze mu troche brakuje...

a co do tej malej, to to jej pierwsza wieksza rola... moze sie jeszcze podszkoli...

patrick_42

Nie przesadzajcie, Marysia Łyszkowska nie gra wcale tak źle. ;) Według mnie wyróżnia się nawet wśród grona młodocianych aktorów. ;) Ile ona może mieć lat? Osiem, dziesięć? Niektórzy, starsi od niej o kilka lat, są na poziomie o wiele niższym od niej. Trzeba także zauważyć, że Marysia ma trudne role dla tak młodej osoby. Zazwyczaj dzieci grają role pocieszne. ;) Ona wręcz przeciwnie - jej postać jest zawsze smutna. Do mnie jej kreacja trafiła i wróżę jej karierę aktorską. :-)

anardil

Nie jest źle. Marysia staje na wysokości zadania. Ale jednak powiedzmy sobie otwarcie - gwiazdy muszą się rodzić i to nie z pyłków kwiatowych, ale spośród normalnych, zwykłych dzieci. Na innych forach toczą się dyskusje, np. "Gąsiewska, czy Wróblewska" i wiele temu podobnych.Robienie wielkiego "halo" wokół tych dziewcząt może tylko wywołać niezdrowy ferment. Dajcie spokój. Trudno wytrzymać sugestie, że jedna z nich jest wspaniała i urocza, a inna to zarozumiały smarkacz. Nie tak! Jeśli rozmawiacie to tak jakby szukać możliwości np. boksu zy wrestlingu Wiktorii i Julki w stylu Adamek,- Gołota. Jeszcze raz wzywam - dajcie spokój!!!...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones