Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

A zaczęło się od roli w "człowieku z marmuru" i od tamtego filmu nie udało jej się zmienić mojej opini o niej.

kellen

Ten wpis może świadczyć o różnych rzeczach, ale nie o tym, że jej unikasz.

Klee

Hmmm.
Owszem, świadczy. Obejrzałem może ze 3-4 filmy z nią. Unikam filmów w kórych gra.
Można unikać skuteczniej, ale tylko nieznacznie.

kellen

Nie, nie, gdybyś jej unikał, nie zajrzałbyś tu i go nie zostawił. Jego istnienie dowodzi, że jej nie unikasz. Unikasz połowicznie, powiadasz. Tak, na to mogę przystać. ;-)

Klee

Niestety @Klee, zaraz tobie udowodnię, że jednak mam rację. Otóż na Jandę trafiłem oceniając "Człowieka z marmuru" a tam na pierwszej pozycji aktorskiej znajduje się p.Janda. Stąd wziął się pomysł wystawienia jej cenzurki.
Jeszcze pozostał mi T.Łomnicki, na którego ostatnio nie starczyło mi czasu, ale zrobię to zaraz a cenię go znacznie wyżej - to Mistrz.
Pozdrawiam Kellen.

kellen

Ja tylko zwracam uwagę na to, że jak się kogoś unika, to się mu nie wystawia cenzurek. Nie ogląda się filmów z nim, nie chadza się na spektakle, w których gra, nie odwiedza się strony internetowej tej osoby, nie wchodzi się na fora internetowe jej poświęcone i nie zamieszcza na nich wpisów na jej temat.

Nie mówię, że nie masz racji. Nie lubisz jej, unikasz jej i miałeś potrzebę dać temu poblicznie wyraz. Rozumiem to.

Klee

Dziękuję za zrozumienie.
:)
Pozdrawiam.

kellen

Na moje zrozumienie zawsze można liczyć. Polecam się! :-)

Klee

ale przeciez kellen napisał że unika filmów z nią a nie stron jej poświęconych. jakiś problem masz, że wszedł na forum i wyraził swoje zdani> zupełnie nie rozumiem czmu

Szmminka

:D
.
.
Tuche.
.
.
.
.
.
.

Pzdr.

Szmminka

Gdyby tak napisała, to bym się nie czepiał. A co do Twojej drugiej uwagi to napisałem, że rozumiem, jakie były Jej intencje. Jakiś problem masz... z czytaniem?

Szmminka

Przez takich ignorantów jak ty muszę chodzić jak Monk po chodnikach.

kellen

https://www.youtube.com/watch?v=Tsql_0xEZ5A

kellen

Janda jest słaba i przereklamowana. Taką mam o niej opinię.

kellen

https://www.youtube.com/watch?v=TweYDpJ9EZ8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones