Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Może tak się wspólnie pośmiejemy pani Krysiu?Bo z tego co wiem to małżonek zachorzał i zszedł na raka.Dlatego proponuję pani adaptować do nowych popisów kabaretowych piosenkę ze skeczu Rodziny Poszepszyńskich, której refren zapewne panią i rozbawi do łez "Panie doktorze czy to rak?A lekarz na to tak tak tak".

Starlight1970

Chłopie, jeżeli w nicku masz podaną datę urodzenia, to abstrahując od jakichkolwiek personalnych upodobań politycznych, religijnych, czy przekonaniowych, zapytam po ludzku : nie wstyd Ci ?
A co do stricte sensu Twojej, hmmm, nazwijmy to "riposty", zgaduje, że dotyczy ona "żartu o samolocie" ? Cóż, według mnie średnio wysublimowany, dość zabawny i prawie na pewno nie mający na celu obśmiania czy szydzenia z jakichkolwiek osób, które nieszczęśliwie zginęły 10 kwietnia 2010 roku w katastrofie/zamachu (niepotrzebne skreślić). No, ale skoro zdecydowałeś się na tak agresywny komentarz, to liczę na to, że wiesz , czego w istocie ów żart dotyczył, bo w przeciwnym razie miałbyś kolejny powód do wstydu.

A co do Krystyny Jandy, to wydaje mi się, że w tym skeczu nie zajmowała żadnego stanowiska politycznego, przynajmniej ja nie odniosłem takiego wrażenia.

No nic, kolejny shitstorm w internecie, kolejne fale oburzonych, obrażonych i oburzających się na oburzonych i obrażonych.....masło maślane w którym całe zastępy anonimowych frustratów dają upust swojej nienawiści, zawiści i złorzeczeniom.
Echhh, pozdrawiam wszystkich trzeźwo patrzących na świat ludzi.

Kazub

Aleś wyprany z rozumu i ludzkich uczuć. Nie miało to na celu obrażenia kogokolwiek ?
Nie ośmieszaj się broniąc takiego bagna.

Kazub

Dlaczego pani janda (celowo z małych) nie pożartuje sobie z innych nieszczęść,katastrof?Ot np kolejna rocznica wypadku w Kabatach?Albo jeszcze innych zdarzeń martyrologicznych?To nie jest mała dziewczynka tylko cwana baba i dobrze wie w co i za i"wejść"

Starlight1970

jakie to obrzydliwe, nieludzkie, smutne... jak tak w ogóle można ? skąd w ludziach tyle nienawiści...

filmm

No właśnie...nieludzie, smutne, płytkie i oburzające.Ale dość już bezkarnego ranienia czyichś uczuć.W tym wypadku moich.

Starlight1970

wiesz co kretynie nie porownuj katastfory lotniczej do cierpienia i swiadomego umierania osoby z ktora spedzilo sie cale zycie . Janda w naszym spoleczenstwie dla kultury przyczynily sie kilka razy bardziej i lepiej niz kaczynski dla polityki a Marta Kaczynska zaliczyla nieudany powrot NA SALONY skandalem z legenda polskiego filmu w roli glownej. Pani Krystyna wytrwalosci i wiem wiem ja tez wspolczuje ze jest pani polką, ale nadejdzie dzien kiedy przestana sie z naszego kraju smiac ale musi sie zmienic zasciankowosc tumanizm biednych, zakompleksionych pseudo katolikow w naszym kraju prosze robic swoje jest pani znakomita.

stawokir

widze ze nasz moherowy zasciankowy pseudokatolicki i wierny kraj schodzi na psy ludzie sami sie zakopujemy!!!w tej naszej żenadzie. W skeczu chodzilo o szopke jaka WY stwarzacie wobec katastrofy Boze zginelo 97 normalnych ludzi, z biednych dzieci w afryce sie smiejecie a znacznie wiecej ich umiera, Niech Marta Kaczynska wroci do gazet jako ktos kto jest inteligentny i powazany a nie konfliktem z najwieksza polska aktorka ktora nia pozostanie. Kabaret byl swietny i jako Polak nie czuje sie urazony, moja rodzina rowniez, Nie niszczmy naszego dobra narodowego jakim jest pani Krystyna, bo dla mnie jest bardziej zasluzona niz pani Marta czy sp prezydencka para!!!!

Moze doczekam czesów gdzie z naszego kraju nie będą sie smiac i ze bedzie mozna tutaj kiedys sobie pierdnąc bez koniecznosci poniesienia konsekwencji

szczęść Boze!!

stawokir

Nie jestem katolikiem.Ani w ogóle osobą wierzącą.Współczuję poczucia humoru...a bardziej selektywności w tym co cie śmieszy

Starlight1970

A ja Ci współczuję takiego spojrzenia na świat, takiej obrzydliwej postawy. Jak mozna tak w ogóle napisac.. jak mozna w ten sposób żartować ...jesteś żałosnym, zdemoralizowanym i pozbawionym jakichkolwiek uczuć człowiekiem..albo niedojrzałym gówniarzem. Swoją drogą to smutne, że ludzie nie rozumieją inteligentnego żartu, nie zmuszają się do refleksji, nie wyrabiają WŁASNEGO zdania, tylko żrą ten cały chłam produkowany przez telewizje, 'plotki', 'fakty'... A media zmyślały, przekręcały, koloryzowały, dopowiadały i będą to robiły tak długo , póki tacy ludzie jak Ty będą to kupować, będą wierzyć, nie będą się zastanawiać nad prawdziwością, sensem, tylko będą łykać jak najzwyklejsi frajerzy wszytko co im się podrzuci ...I już nie udawaj, że tak Cię to 'ruszyło' ! Bo po pierwsze 'CO ? '- jakiś żart???!!! którego i tak jak widać nie zrozumiałeś ! ,a po drugie Taki człowiek jak Ty, pozbawiony współczucia, empatii- wulgarny, obrzydliwy cham- nie jest zdolny do jakichkolwiek uczuć. Jak Ci nie wstyd- odważny Panie Anonimowy ?

Na koniec dodam tylko, że żart, który tak STRASZNIE ZRANIŁ TWOJE UCZUCIA nie jest autorstwa tejże aktorki, więc wybierz sobie inne miejsce do wylewania swoich ''smutków'' .

filmm

tylko, że sprawa toczy sie o co? o to, że pani Krystyna zagrała to co jej dał scenarzysta do zagrania? ona sie nie śmiała z niczego to ludzie się śmiali i dobrze bawili, powinieneś krytykować ludzi ;) po za tym wielu ludzi ''satyrowało" ten temat, chyba było nawet coś, że Piłsudski powiedział spier...... i co, jak sięgam pamięcią nikt nie zareagował ostro, albo aż tak ostro. Ja artystycznie podpisuje się pod panią Jandą i serdecznie jej gratuluje, bo jest czego!!

filmm

Aktorka nie jest prostytutką,że idzie z każdym i za każdym kto jej płaci.Chyba,że ma właśnie duszę prostytutki.To co innego..W czasie okupacji też aktorzy dzielili się na takich co grali w jawnych teatrach gdzie przecież nie siedzieli na publiczności Niemcy ale "polactwo" takie jak tam w Opolu i na takich co za występy konspiracyjne siedzieli w obozach.Pani Janda zapewne należałaby do tej pierwszej grupy.
Po drugie.Kto tu jest chamem?Ja nie rzucam ani jednej inwektywy pod waszym adresem.To wy mnie tu wyzywacie i za co?Za to tylko,że aktorce, która sprzedaje się w sprawie scenariusza, który mnie i nie tylko mnie dotyka, proponują aby poszła na całość i śmiała się także ze spraw które ją osobiście dotykają. Ona nie jest dzieckiem. To inteligentna persona. Ona wie i "puszcza oczko"...pośmiejmy się z tego...przecież ileż można o tym...A można.I tacy jak ja będą o tym mówić dotąd aż prawda wyjdzie na jaw.
Ja wiem,że wy tutaj jesteście pewnie z tych co swojego fuhrera tuska będziecie popierać nawet gdy przyjdzie żreć wam nieposolone "kartoszki" ale dla Polaka jakim się czuję drwienie z zamachu smoleńskiego (mam tak prawo uważać a jeśli nie proszę mi udowodnić,że tak nie było) jest dla mnie podłością.Ja wierzę,że dla was i dla towarzyszki Jandy i Tyma "nic się nie stało" czas zapomnieć itd.Ale my nie zapomnimy.A na podłość nie będziemy reagować jak ciocia klocia bezradnym spojrzeniem ale waląc tak aby zabolało (i jak widzę udało się uważacie co napisałem za podłość - dobrze podłość za podłość).
PS Wasz inwektywy mnie nie dotykają.Są żałosne.Możecie sobie je darować

Starlight1970

a to ze Janda spada w rankingu aktorem to juz przechodzi najsmielsza głupotę, skecz o samolocie tzn o jednym zdaniu o samolocie obniżył jej aktorskie umiejętności chce sie powiedziec KU*** MAC!! CO ZA KRAJ!! jaki zascianek, ludzie wyjedzcie na kilka miesiecy na zachod

stawokir

w sumie nie ma co sie dziwic, dzieciakom zblizaja sie wakacje to maja wiecej wolnego czasu wiec sobie głosuja BEEE JANDA FUUJ myslalem/am ze jest dobra aktorka ale po tymco zrobila w opolu wstyd, chocmy ogladnac Wojewodzkiego:)

stawokir

Słuchaj facet, to Ty masz poważne kompleksy i problemy ze sobą. Wszędzie widzisz "polskie bagno", przebrzydłych katoli czychających na zacnych ludzi i ogólnie smród, brud i ubóstwo. Wybacz, że wchodzę Ci z butami w (rz/ż)ycię, ale nie omieszkam zapytać: Skoro tak Ci w tym polskim bajzlu źle, to dlaczego nie wyjedziesz do któregoś z mitycznych krajów Zachodu? Polska da radę sobie i bez Ciebie, serio.
Co do tezy o Twoich kompleksach, odnoszę się dokładnie do tego stwierdzenia: "jaki zascianek, ludzie wyjedzcie na kilka miesiecy na zachod". Dlaczego ciągle patrzysz na Zachód? Skąd Twa pewność, że to nie oni są zaściankiem? Dlaczego w Polakach świadomie zabija się poczucie dumy narodowej, dumy z bycia Polakiem, a jednocześnie podsyca Kompleks Zachodu? Dlaczego ciągle punktem odniesienia są państwa (lub konkretne państwo) Zachodu? I to graniczące z manią przeświadczenie - "uważajcie co robicie, ZACHÓD PATRZY I SIĘ ŚMIEJE!". Mieszkałem parę lat w Irlandii nim rozpoczął się desant Polaków na Wyspy Brytyjskie i samą Irlandię, wobec czego wróciłem do kraju (prywata: tak to już mam, że zawszę pod prąd). Powiem Ci szczerze, z ręką na sercu (słowo honoru!): Nikt, ale to absolutnie nikt z ludzi, których poznałem, nie interesował się tym, co jakieś gazety w Polsce wypisują, media irlandzkie też jakoś zbytnio o Polsce nie trąbiły (a ostatnie lata mojego pobytu tam to przecież czas faszystowskiej Polski [czyt. bracia Kaczyńscy u władzy]). Wiesz, że nie było słychać o wpadkach śp. Prezydenta? Dopiero z Internetu dowiedziałem się o "Irasiad" i RZEKOMYM "Borubarze" (klasyczny przykład faktu medialnego). Jak powiedział kiedyś Lucjusz Korneliusz Cynna: "Dopóki nie miałem Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów XD".
Co do samej pani Jandy, uważam, że dobrze wyczuwa skąd wieje wiatr i jakie postawy się dobrze sprzedają. Żart był nietaktowy, ponieważ w przestrzeni publicznej powinno istnieć tabu (które stanowi - w moim przekonaniu - śmierć, szczególnie nagła), bowiem zniwelowanie tabu sprowadza dyskurs do rynsztoka i wzajemnego obrzucania się jego treścią.
Aha, ktoś wcześniej napisał, że w Smoleńsku zginęli zwykli, normalni ludzie. Zgodzę się tylko połowicznie. Jeżeli uznamy, że "normalny" oznacza człowieka nie będącego ułomnym fizycznie i umysłowo, to fakt, byli normalni (niestety, nie starczy miejsca na arcyciekawą dyskusję na temat "Czy normalność może istnieć w rzeczywistości czy jest jedynie terminem utopijnym (lub antyutopijnym)?"). Niestety, w żadnym wypaku nie zgodzę się z twierdzeniem, iż byli to ludzie zwyczajni. Można nie lubić śp. Prezydenta i wartości, które reprezentował, natomiast kompletną aberracją umysłową jest twierdzenie, że WSZYSCY dowódcy WSZYSTKICH rodzajów Sił Zbrojnych RP byli ludźmi zwykłymi. Wszak podstawową zasadą walki z przeciwnikiem jest ucięcie głowy jego Armii - w tym wypadku naszych śp. Generałów. Jeżeli to nie był zamach (a nie twierdzę, że był), to los wyjątkowo okrutnie z Rzeczypospolitą postąpił, odbierając Jej jednego dnia wszystkich odpowiedzialnych za jej bezpieczeństwo.

Starlight1970

''Po drugie.Kto tu jest chamem?'' KTO ? ''Może tak się wspólnie pośmiejemy pani Krysiu?Bo z tego co wiem to małżonek zachorzał i zszedł na raka''.

Starlight1970

W sumie sam Ci odpisałem poniżej ale tak teraz dokładniej przeglądam Twoje dalsze wypowiedzi i żałuję. Dziwię się też wszystkim wchodzącym z Tobą w polemikę ponieważ z ludźmi Twojego pokroju jakakolwiek dyskusja nie ma sensu. Zwłaszcza że w ten sposób winduje się posta do góry zamiast spuścić na tę żałosną wypowiedź kortynę milczenia i spuścić ja w odmęty dawniejszych postów.

filmm

ten żart nie był inteligentny. Pani Janda popisała się chamstwem w czystej postaci. Ale czego oczekiwać od ulubienicy Wajdy.

lestek190

glowe dam, ze tak samo, jak cała sala w Opolu wybuchnąłes smiechem na, jak to nazywasz, chamstwo

Starlight1970

tak smieszy mnie nasze spoleczenstwo i szopka wokół tragedii smolenskiej, bo ja tez od 2 lat slysze tylko o samolocie a NIE O PAMIECI ZMARLYCH, spory o pochowek na Wawelu, krzyz przed Palacem Prezydenckim, mysle to ze saMO W SOBIE JEST KABARETEM a smieszy mnie Marta Kaczynska ktora teraz znowu chce byc na okladce Vivy, Naj czegokolwiek ale, ze nie ma czym błysnąć na salonach to wchodzi w konflikt z wielka aktorka, która jest zbyt inteligentna w swojej wielkosci, żeby odpowiadac na lincz internautow i na wysmiewanie sie ze smierci jej meza bo zwyczajnie ma za duzo klasy

stawokir

zadaj sobie pytanie tylko jedno. kim będziesz jeśli okaże się,kiedyś że tam był zamach?Bo jeśli się okaże,że nie było ja będę głupcem ale ty nie tylko głupcem ale i zdrajcą

Starlight1970

Okropne jest to, że zamiast pamiętać o zmarłych, tacy jak Ty doszukują się jakiś absurdalnych wyjaśnień KTO, KOGO, DLACZEGO, ZA CO... człowieku zastanów się. ten cały 2 letni teatrzyk odgrywany przez media jest po prostu śmieszny. nie widzisz tego ? naprawdę nie rozumiesz, że to walka o władzę... o oglądalność... To manipulacja społeczeństwem...

filmm

najlepsza wypowiedz to nawet nie szopka tylko teatrzyk wokol zamachu/katastrofy/samobojstwa smolenskiego ( prawde mowiac i tak nigdy sie nie dowiemy a zycia im to nie przywroci)

użytkownik usunięty
Starlight1970

Wyśmienity dowcip, proszę Pana. Ten Pan ze zwykłego taty awansować raczył u swych dziatków na Pana Tataraka. Pozdrawiam serdecznie.

W końcu to tylko Pani Janda. Puch niezwykle marny. Szkoda czasu na zajmowanie się lemingami.
Czy aby nie za wysoko Pan ocenil tą niezwykłą niewiastę ?
Pozdrawiam serdecznie

użytkownik usunięty
HRA

Sam nad tym dumałem, Szanowny Panie HRA, lecz ocenę twórczości danego artysty wystawiając, staram się zawsze zawyżyć, aniżeli zaniżyć określany wynik. Moim zdaniem, dżentelmen nigdy nie powinien umniejszać Damie. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Starlight1970

Irytuje mnie wieczne mieszanie we wszystko polityki. Chcesz popluć pianą to wejdź na salon24, tutaj jest portal filmowy i nie ocenia się niczyjego zaangażowania w politykę czy poglądów tylko dokonania w kinematografii. Nie ma sensu zaśmiecać forum podobnymi postami. Tez mnie zirytowało jej zachowanie ale nie zmienia to faktu że jest znakomitą aktorką.
Twój "dowcip" o raku był po prostu żałosny. Nie tylko Janda ma z tym koszmarne doświadczenia - jeśli na tym forum czytał to ktoś kogo np członek rodziny umarł na tą chorobę to z pewnością też śmiał się do rozpuku. Zero klasy i taktu. Żenująca wypowiedź!

Starlight1970

A czy ty w ogóle widziałeś ten skecz? Jak nie to masz:
http://www.youtube.com/watch?v=_Mrl3xxrIDQ

I doprawdy nie rozumiem co w tekście "Dwa lata co dzień o samolocie" jest obraźliwego dla ofiar katastrofy. To nie jest wyśmiewanie tej tragedii, tylko co najwyżej tego polityczno-medialnego cyrku na kółkach, który się wokół niej wytworzył. A z niego należy się nabijać...

Sqrchybyk

To jest dokładnie wyśmiewanie tej tragedii i tych , tórzy chcieliby się dowiedzieć dlaczego ta tragedia się zdarzyła.
Tym skeczem Janda wpisała się w poczet bawichamków typu Wojewódzki-iFgurski.
Ja tak to widzę.

HRA

"Ci, co chcieliby się dowiedzieć, dlaczego ta tragedia się zdarzyła" dawno już zostali przykryci czapkami przez tych, co tylko na tej tragedii cynicznie żerują, bardziej lub mniej "udolnie" wędząc sobie kiełbasę wyborczą tudzież zaspokajając swoje chorobliwe parcie na szkło (lub papier). Osobiście mam ich powyżej łupieżu. Reakcja publiczności każe przypuszczać, że oni też.

Starlight1970

Orły do Bólu :DD dobre z tym błedem to ukłon w stronę prezydenta Komorowskiego :))

Starlight1970

Starlight jesteś po prostu idiotą

Starlight1970

Jesteś zwykłym bydlakiem, nie obrażając niewinnych bydlątek. Jakiś moderator tu jest?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones