Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 653 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Ktoś kiedyś powiedział, że ona jest dobrą aktorką i wszyscy uwierzyli. Moim zdaniem jest okropną i wszędzie gra tak samo. Nie ruzumiem skąd i za co taka wysoka nota.

soulfly777kris

A no jest!

chom2

To samo tyczy sie Meryl Streep.

chom2

A widziałeś jej role chociażby w filmach ś.p. Piotra Szulkina? Kolejny spod znaku nie znam się, ale chętnie się wypowiem.

chom2

https://www.youtube.com/watch?v=TweYDpJ9EZ8

chom2

Pani Janda ma jeszcze problem z omami, urojeniami dotyczącymi tego że wszyscy się na nią wypróżniają. To musi być straszne tak na co dzień. Musi żyć w ciągłym stresie i to zdenerwowanie przenosi się na przesadnie ekscentryczną grę aktorską.

chom2

Nie ma obiektywnie dobrych i złych aktorów. Są ludzie, którzy nie znoszą Meryl Streep czy Kate Winslet. Są ludzie, którzy nie znoszą Ireny Kwiatkowskiej, a jej gra ich irytuje. Są i osoby, które nie lubią Jandy i to nie jest żadne przestępstwo. Każdy ma do tego prawo i po co od razu go przekonywać, że się myli. Ja Jandę bardzo lubię, ale tez nie zawsze „trafia” akurat do mnie gra niektórych uznanych aktorów. To kwestie czysto subiektywne

chom2

Takie argumenty to ja i
u Streep i Nicholsona słyszałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones