Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 636 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Mam nadzieję, że wśód tylu dowodów miłości ze strony fanów, mój głos na przekór właśnie bedzie zauważony... Nie lubię Pani przede wszystkim za to, że z ceremonii otrzymania Złotej Palmy zrobiła Pani nie najwyższych lotów widowisko, kolejną rolę, która "musiała" zapaść w pamięć wszystkich widzów, nie tylko polskich... ale nie udało się to Pani tylko wywołało powszechną konstrenację wśród biorących udział w tej uroczystości, jak również wśród widzów polskich. A przecież Złotą Palmę w Cannes zdobyła także inna nasza aktorka, tj Jadwiga Jankowska-Cieślak, zresztą na długo przed Panią. Zastanawiam się czy Pani Jadwiga sama o to nie zabiegała, czy ktoś celowo umniejszał znaczenie tego faktu dla polskiego kina, ale o Pani Jankowskiej-Cieślak dużo mniej się wówczas mówiło i nadal się mniej mówi... Oczywiście niebagatelny w Pani przypadku był fakt, że grała Pani w filmie polskim, co niezwykle połechtało dumę rodaków, natomiast Pani Jankowska-Cieślak tylko w filmie produkcji węgierskiej... Poza tym Pani Krystyno moim zdaniem nie przystoi aktorce tej klasy co Pani, a widać, że zależy Pani na wysokim stausie zawodowym, prowadzić personalne przepychanki na oczach całego społeczeństwa. Pani ambicjonalne zatargi z aktorką Joanną Szczepkowską były po prostu niesmaczne, plotka niestety głosi, że to Pani zaczęła ten konflikt. Nie znam szczegółow tej sprawy i prawdę mówiąc niewiele mnie to interesuje, ja tylko oczekuję od naszych gwiazd prawdziwej klasy, dopiero wtedy są one dla mnie prawdziwymi gwiazdami!!! "Gwiazdeczek" w postaci Edytek Herbuś lub bliżniaków Mroczków nie akceptuję i nie szanuję, ale oni są gwiazdeczkami tylko jednego sezonu, a nie divami. Przepraszam, że na Pani stronie wymieniłam te nazwiska. Z pozdrowieniami - nie Fanka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones