Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

planów filmowych ani Krystyny bo z tego co wiadomo to ma zagrać w "Płynących wieżowcach" do których jeszcze nie ruszyły zdjęcia, a także w "Rewersie" który już jest kręcony, a w bazie go brak. Ale co poza tym? W czym jeszcze zagra?

Ja liczę, że zagra u Bajona w "Ślubach panieńskich" panią Dobrójską, ale czy tak będzie niestety nie wiem sądzę iż Wajda może ją zatrudnić przy filmie opowiadającym o Lechu Wałęsie. Ale jak ktoś wie coś więcej niech pisze

Z tego, co mi wiadomo, w "Płynących wieżowcach" pani Janda jednak nie zagra. Zdjęcia do "Rewersu" już ukończone. I na razie pozostaje nam czekać tylko na ten projekt.

Chociaż i tak dużo. Ostatnimi czasy często jej w kinach nie uświadczymy. Niestety.

użytkownik usunięty
marczykowski

A skąd masz takie informacje bo nic nie pisano na ten temat, że jej jednak zabraknie w obsadzie miała grać obok Michała Czackiego, Tomasza Tyndyka, Agaty Buzek, Ewy Kasprzyk i Romy Gąsiorowskiej.

A tak w ogóle to kiedy ruszają zdjęcia bo miały sie rozpocząć jesienią 2008 lub wiosną 2009, a ta już jest.

Dość regularnie czytuję korespondencję na forum internetowym jej strony. Tam zaprzeczyła.

użytkownik usunięty
marczykowski

A z którego okresu mnie więcej był ten post? Bo mimo usilnych poszukiwań nie udało mi się nic znaleźć.

To było gdzieś w kilka dni po tym, jak w internecie pojawiła się wiadomość o filmie.

użytkownik usunięty
marczykowski

Faktycznie są tam dwa posty z zapytaniem o udział w tym filmie pierwszy jest bez odpowiedzi natomiast w drugim jest odpowiedź "Nie. Chyba nie."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones