Krystyna Janda

Krystyna Jolanta Janda

7,7
22 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Krystyna Janda

Jeśli ktoś nie oglądał niech żałuje. Czapki z głów przed Panią Krystyną, czapki z głów przed
Mackiem, który był zdaje się skrzypkiem, a może się mylę, a okazał się całkiem niczego
sobie pianistą. Super, że Teatr TV wrócił o normalnej porze, jak jeszcze tylko oddają cykl "
Kocham kino" w godzinach ,możliwych nie tylko dla bezrobotnych lub pracujących na zmiany
to zacznę płacić abonament :) bo do tej pory nie było na co.

Przedstawienie genialne, polecam wybrać się do Teatru!!!

goslawa25

czy będzie można obejrzeć to w internecie?

goslawa25

To ja się dołączę ;) Sztuka naprawdę wspaniała, Pani Krystyna jak zawsze perfekcyjna i autentyczna w swojej roli.. Pan Maciej Stuhr, Pan Wiktor Zborowski byli znakomici, na dodatek wspaniała scenografia, muzyka, światła. Klimat nie do opisania. Ja także polecam. To trzeba zobaczyć !!!

goslawa25

Widziałam to wczoraj w TV i dałabym wszystko, aby obejrzeć jeszcze raz na żywo! Świetne kreacje aktorskie, choć mnie najbardziej przypadła do gustu rola Macieja Stuhra. Świetne. Strasznie się cieszę, że Teatr Telewizji w końcu jest emitowany zaraz po Wiadomościach. Czekam na kolejne spektakle 'na żywo' :))

buszasz

Najlepsze jest jest właśnie to, że znów po tylu latach będą transmisje na żywo, to są zupełnie inne emocje - wiadomo, że nie takie jak w Teatrze - bardzo się ciesze. W internecie, myślę że na stronie TVP, tam trzeba płacić przez sms, ale majątek to nie jest,a za to warto zapłacić. Tylko na pewno chwile trzeba będzie zaczekać, aż będzie to dostępne.

goslawa25

Tzn. miałam na myśli obejrzenie tego spektaklu na żywo w dosłownym tego słowa znaczeniu - jako widz na widowni :) bo wiem, że już to wystawiali, ale niestety nie dam rady przyjechać do stolicy z drugiego końca kraju :p Ale dzięki :)

goslawa25

Wie ktoś może czy będzie jakaś powtórka albo czy można obejrzeć spektakl w internecie?

kubiczka1990

spróbuj za jakiś czas na stronie TVP.

goslawa25

Dziękuję za informację i szybką odpowiedź :)

goslawa25

a ja sie zawiodlem.czekalem na to wydarzenie dosc dlugo i ku mojemu zaskoczeniu wypadlo slabo.swietny zborowski ,sthur na poczatku jakby stremowany potem sie rozkrecil,a moze to bylo celowe niestety najgorzej wypadla kryska.absolutnie mnie nei przekonala.
a z samego widowiska az tracilo komercja i promowaniem publicznej tv.

goslawa25

Boska! Mi się podobało, fantastyczne. Maciej Sthur i próba zachowania powagi w ostatniej scenie, no coś wspaniałego.

goslawa25

dla mnie temat tej sztuki był tak nudny i błachy,że nie byłam w stanie obejrzeć tego spektaklu do końca, świetna obsada, zagrane na tyle dobrze na ile pozwala scenariusz, wyciagnęli tak dużo jak mogli. czekam na następny mam nadzieję że tym razem ciekawszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones