Klaus Maria Brandauer

Klaus Georg Steng

7,9
1 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Klaus Maria Brandauer

Jeden z najlepszych aktorow. Mistyk. Mistrz w swoim fachu. I chyba troche niedoceniany. Filmy z jego udzialem to prawdziwa uczta.

Napoleon

odswiezam temat slowem: potwierdzam!
naprawde swietny aktor, w kazdej z rol widac pasje i serce ktore wklada w to co robi.

sah

Zgadzam się po 3 kroc. Nawet w filmie "Nigdy nie mów nigdy" z pozoru szablonowego czarnego charaktera, stworzył świetną diaboliczną postac z niezwykłą osobowością .Która nawet przycmiła Seana Connerego jako Jamesa Bonda. Dla mnie to właśnie on był numerem 1 w tym filmie(Connery jest numerem 2;))

sah

To ja jeszcze raz odświeżam... Widzę, że konto zostało, a właściciel wpisu o 11 starszy. ;)
Tak, wszędzie gdzie sie pojawił nawet najmniejsza rólką przyćmił pierwszoplanowe role. Tak było między innymi w Pożegnaniu z Afryką, w Nigdy nie mów nigdy (jak wyżej) czy Wydział Rosja. Głównie grywał w filmach niskobudżetowych, role charakterystyczne, nie pchał się do Hollywood.

maycheck44

Pamiętajmy o Alfredzie Redlu 100/10

Myszkin_filmweb

Tak, ja wspomniałem o drugoplanowych rolach. W pierwszoplanowych był genialny!

Napoleon

dla mnie najwybitniejszy aktor niemiecki (niemiecki w sensie języka i obszaru kulturowego, bo to Austriak)

GG06

Jest niesamowity. Właściwie, to pucołowaty, łysawy kurdupel a kiedy pojawia się na ekranie inni znikają. Nie widać ich. Nawet tych pięknych. Ma niesamowity magnetyzm. Z niewielkiego epizodu potrafi zrobić arcydzieło. Można obejrzeć cały film, a w pamięci zostaje pięć minut kiedy on występował.

Ksawera

A mnie sie ten puculowaty, lysawy facet podoba :o), podzielam zdanie, ze jest wybitnym aktorem przez wielkie A.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones