Kazimierz Orzechowski

6,6
305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kazimierz Orzechowski

Lubicie go ale jako ciekawostke podam ze udzielal slubu Andrzejowi Banasiakowi (Słowikowi) z mafii Pruszkowskiej;)

harom

w dodatku w Rzymie - w końcu jest księdzem

ksz81

Wcale nie w Rzymie.
Ani w Jerozolimie - jak ktoś poniżej był łaskaw napisać.
Ale faktem jest, że w ziemi świętej, w mieście gdzie mieszkał Jezus - w Nazarecie.
Natomiast Słowik mieszkał ze swoją żoną Moniką w Jerozolimie, stąd w zasadzie wszystkie źródła podają Jerozolimę jako miejsce ich drugiego ślubu - pierwszy wzięli w USA w Las Vegas.
Nawet czytając książkę Słowika można dojść do wniosku, że ślub był w Jerozolimie bo tak są podpisane zdjęcia ze ślubu.
Ale z treści wynika niezbicie, że był to Nazaret.

harom

Ksiądz nie robi prześwietlenia osoby której daje ślub. Widać intencje postu - lubicie go a ja wam powiem że...

bandolier

Kazimierz Orzechowski to znany przyjaciel Słowika, a ślubu udzielał w Jerozolimie..

http://www.youtube.com/watch?v=UWxhmUffETc

Patruell

Nie w Jerozolimie.
W Nazarecie.
Przeczytaj mój wpis powyżej.
Nie czytaj Wikipedii !!!!!!

harom

O nie wiedziałem

giovanni50

Słowik o swojej przyjaźni z Ks. Orzechowskim napisał w swojej książce ("Skarżyłem się grobowi")

Teocokacytyl

O pewnej niespełnionej zażyłości, zakończonej odrzuceniem pisał też we wspomnieniach Jerzy Nasierowskiej.

harom

Jak widać gangster to prawdziwy Polak katolik po prostu

harom

Żaden ksiądz podczas ceremonii nie mówi "ja udzielam tobie ślubu".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones