Joanna Jabłczyńska

Joanna Natalia Jabłczyńska

6,2
1 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jabłczyńska

Pani Joasia Jabłczyńska podstawiała głos pannie Melody w bajce "Pokemon 2 - Uwierz w swoją siłę". Dziwi mnie, że nie jest ta rola wspomniana na filmwebie. Moim zdaniem powinno się dodać tę rolę :)

kronikarz56

Potwierdzam. Na dodatek świetnie jej głos pasował do postaci Melody. :)

Skaffim

Właśnie. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz w serii o Pokemonach pojawi się Melody, a głosu jej znowu będzie użyczać pani Jabłczyńska :)

kronikarz56

Nie chce Cię martwić, ale Melody wystąpiła tylko w drugiej kinówce i w serialu się nie pojawi...

Skaffim

Ja to akurat wiem, ale w końcu może nastąpić spotkanie po latach w jakimś odcinku. Uważam, że Melody jest jedną z ciekawszych postaci i w pełni na to zasługuje :)

kronikarz56

No kilka razy było tak,że się postacie w anime pojawiały parokrotnie...więc może i umieszczą kogoś z kinówki...kto wie. ;)

Skaffim

Chętnie bym znowu zobaczył Melody w akcji :) Przy okazji obejrzałem niedawno film "Pokemon 5 - Bohaterowie" i bardzo mi się spodobał. Szkoda tylko, że nie zdubbingowali go. Pani Jabłczyńska by tam moim zdaniem też pasowała jako Bianka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones