Jerzy Owsiak

7,2
647 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Jerzy Owsiak

Widze że banda Moherowych beretów dorwała się do internetu, spójrzcie na ocene Jurka Owsiaka, aż serce się kraja że ma tak niską ocene za to co zrobił.

lukas_b

ekhm zauważyłeś może iż jest to FILMweb a więc ocenia sie tu zdolności aktorskie a nie to co on robi dla tych dzieci. mi on tez sie jako aktor źle kojarzy zawsze się jąkał na pokaz i mnie to wkurzało mocno

lukas_b

jego głupie teksty mnie dobijają: gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.

mate21

who cares...........................................................

użytkownik usunięty
mate21

Mnie dobija twoja głupota... ale jakoś nie czuję się zobligowany by to roztrząsać publicznie.

mate21

A mnie dobija twoje bezmóżdże !

lukas_b

a ja mu wlasnie podnioslam ocene:D 10/10 Jurek 100 lat i dzieki za woodstock!!

ija001

Zgadza się.

lukas_b

Ocenia się zdolności aktorskie, ale również reżyserskie, a wg. mnie zorganizowanie "Przystanku Woodstock" takowych wymagało. Ode mnie 10 ;]

InsanityPrawnBoy

Jak ocenić zdolnośći aktorskie kogoś, kto "gra" sam siebie? Skoro na filmweb są filmy dokumentalne, a ludzi, którzy w nich występują można oceniać, to nie jest to, w każdym przypadku, ocena ich zdolności aktorskich.

Swoją drogą szkoda, że nie można oceniać zwierząt, które występują w filmach przyrodniczych;), np.
"Zwyczaje godowe na safari"
OBSADA:
żyrafa#1
żyrafa#2
młody hipopotam#1
itd.

mogłoby być ciekawie;)

A co do Jurka 8/10 bo nerwus troszkę jest. Ale za Woodstock dziękuję:)

Rzepol

Owsiak... Ciekawie ile na tych WOŚP-ach idzie na podatki. Przeciez dla biednych dzieci idzie z 1/4 tego co uzbierją. Dlatego ja nigdy nic nie rzucam. A o Caritasie nikt nir rozprawia? Caritas zbiera cały rok, a Owsiak Wielki raz do roku i wielkie gwiazda. Debil. GDzieś widziałem, że powinien być większym autorytetem niż JPII, ponieważ papież siedzi "w Watykanie i ma żarcia pod dostatkiem i łatwo mu głosić pokój". Dalej miejmy takie autorytety to dopiero będzie Polska!!

1/10

el_Polaco

bardziej żałosne niż śmieszne.. wystarczy wejść na www.wosp.org.pl żeby dowiedzieć się, do fundacja robi przez cały rok. no ale po co sie wysilać, skoro można napisać że owsiak to debil.. przecież tak jest łatwiej. co z tego, ile dzieci zostało uratowanych, co z tego, ile dzieci dzisiaj słyszy, bo miało robione badania słuchu, co z tego, że tysiące osób w polsce dzięki fundacji potafi profesjonalnie udzielać pierwszej pomocy.. i tak zawsze łatwiej będzie zgnoić kogoś, kto robi coś dobrego, a właściwie to jego czyny. przykładem na to, co dzieje się z pieniędzmi jest sprzęt stojący w polskich szpitalach. no ale przecież po co to komu wiedzieć..

użytkownik usunięty
el_Polaco

el_Srako raczej... zawistny gnojek, który sam niczego nie zrobił ale opluwa innych. Jakież to polskie! Dla mnie jesteś ZEREM, tak jak dla 99,99% swoich rodaków, podczas gdy Owsiak dla wielu z nich jest faktycznym autorytetem. Ty nawet zdechniesz jako kompletne zero - już teraz mogę ci to zagwarantować.

el_Polaco

co ujadasz sam coś zrobileś? spi.. ale to już ! typow ujadanie psa co gówno sam robi!

lukas_b

a co niby według Ciebie zrobił?!
hahaha
Owsiak jest beznadziejny!

Daniel007

Ty coś zrób dla potrzebujących a potem krytykuj. Siedzisz i drapiesz się po tyłku, a sprzęt od WOŚP kiedyś ten tyłek może Ci uratować. Ciemny naród

ija001

Ja chociaż nie toleruję narkotyków na Woodstocku. A wracając do WOŚP-u, to wiadomo, dobrze, że zarabia, ale on nie "dostaje" przecież więcej niż większe fundacje charytatywne, a jest najbardziej wywyższany.

el_Polaco

mhm ale w dyskotekach pubach i szkołach tolerujesz? To, czy ludzie ćpają czy nie nie zależy od Owsiaka. I co to ma w ogóle wpólnego z tym ilu ludziom on pomógł? Pokaż mi drugą fundację w Polsce, która w 1 dzień potrafi uzbierać taką kasę, która wyposażyła tyle szpitali, która potrafi zebrać taką ilośc krwi w tak krótkim czasie. A ponadto działa jeszcze ciszej przez cały rok. Spróbuj sam jakie to ciężkie wyzwanie w tym kraju-a potem krytykuj
PS. Byłeś kiedyś na Woodstocku?

ija001

łatwizna- Caritas zarabia o niebo więcej. A niech sobie palą tą marychę. Ale niech chociaż Owsiak nie zataja liczby.

Tak byłem na Woodstocku i niezły dym z konopii był :P.

ija001

Yhm, robi festiwal dla zaćpanych, pijanych szczyli. "Sie sie sieee ma ma ma".

Daniel007

ty beznadziejo je... co siedzi na dupie i sam nie pomaga a ujada jak kundel przywiązany! ty palancie je.. ty typowy leniu! gdyby nie on nie było by sprzętu w mej okolicy wiec chamuj siez jego ocenianiem! w dupie byłeś gówno widziałeś lamusie jeden życzę się z całego serca być gamoniu zdychał w męczarniach i nie miał w szpitalu sprzętu od niego!

lukas_b

Owsiak to sekciarz, brudas i zło! I brudas! To niekatolickie zbierać pieniądze dla potrzebujących a nie na księży! Caritas jest najlepszy! Tak jak radio maryja!

Jak coś to to była ironia- muszę napisać, bo znam ludzi ^^

użytkownik usunięty
Skowi911

Dobrze, że napisałeś, bo ja już się wiele razy przejechałem na takich żartach. A potem trzeba głupszym od siebie tłumaczyć i tłumaczyć... ;)

użytkownik usunięty

Lecz dalej kompleksy.

użytkownik usunięty

Widzisz, głupia zdziro, ja nie muszę leczyć kompleksów w przeciwieństwie do takiego śmiecia jak ty - nic nie wiesz, niczego nie potrafisz, jesteś bezurzytecznym produktem radia maryja i każdy to widzi. A ty nadal utwierdzaj się w wierze, że twoje żałosne poglądy są słuszne, bo babcia w moherowym bereciku myśli tak samo... przecież nie możecie się mylić, prawda? Tylko jakoś tak żal patrzeć...

Jak można się tak odzywać do Jehanne?

lukas_b

Ten Owsiak i jego Wielka Orkiestra to jedna wielka ściema jest.

qwerty_147

Owsiak kryształowy nie jest, nie wszystko co robi jest super.. Dlatego oceny typu 1/10 albo 10/10 to bzdura totalna. Ja bym mu dała dokładnie tyle ile mu średnia wyszła na filmwebie ;p

użytkownik usunięty
lukas_b

Rofl, "człeku", to że Owsiak na serwisie FILMOWYM ma więcej niż 6.0 to już upokorzenie dla gatunku ludzkiego >_>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Scumkill

Wyzywanie kogoś od "..." wskazuje na Twój wysoki poziom kultury. Gratuluję. Słuchasz tego co Ci mówią i piszą w Gazecie Wyborczej i na TVN. Owsiak zrobił wiele dobrego, ale nie ma co się równać z organizacjami katolickimi typu Caritas. Media rozdmuchały Owsiaka, bo jest "spoko". Pasuje do koncepcji świata bez ograniczeń. NIE JEST ŻADNYM AUTORYTETEM. I widzę, że nie dostrzegasz drugiego dna Woodstocku i innych rzeczy, które u Owsiaka są złe. I nie będzie dostrzegała, bo niestety w Gazecie Wyborczej wszystko pokazują tylko ze strony, która Michnikowi pasuje. Ale cóż poradzić... Są ludzie otwarci na różne poglądy i tacy, których media opętały już do reszty.

HansKloss

ja się wstrzymam od oddania głosu bo dla mnie za kontrowersyjny jest

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones