Ewa Lorska

7,1
262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Lorska

To ona gra panią komornik w nowym paradokumentalnym serialu TVP? Nie wiem czy kazali jej grać taka sztywniarę czy jej gra aktorska jest taka tragiczna. Ale i tak co by nie było to drażniąca jest sztraszliwie. No i wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości...

martap_dsa

Tak Pani Ewa gra komornik...ale zupełnie się nie zgadzam z tym co piszesz.. Owszem miałem wrażenie, że może mieć ciut więcej lat jakieś na oko 38-39, ale jako facet bardzo mi się podoba.. Nie mógłbym sobie inaczej wyobrazić dojrzałej kobiety na takim urzędniczym stanowisku, które w Polsce jest napiętnowane "złem i oszustwem". Stanowcza, pewna siebie, taka trochę zaborcza, uosobienie kobiety władzy.
Dla mnie ta kreacja jest bardzo autentyczna a zarazem bardzo pociągająca i intrygująca. Najlepszy z tych 4 seriali TVP.

martap_dsa

Ja pamiętam ją z Kryminalnych, Ranczo też myślałem że jest srarsza. ŁADNIUTKA 

Ruben_fw

Ja ją kojarzę tylko i wyłącznie z...13 Posterunku :) 
Miała tam mały, ale fajny epizodzik w jednym czy dwóch odcinkach jako prowadząca program TV na komisariacie. Od razu przykuła moją uwagę swoją urodą i aparycją. 
Fakt, jest ładniutka., a nawet śliczna:)

raf_filmweb

W Ranczo fajnie zagrała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones