Bogusław Sobczuk

8,0
4 405 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Sobczuk

satyr i pedofil

użytkownik usunięty

Coś w tym jest , bo zniknęły wszystkie jego zdjęcia.

użytkownik usunięty

Nic nie jest takim, jakim wydaje się że jest. Wszystkim, którzy mają łatwość osądów sugeruję lekturę ostatniej Polityki. To bowiem, co dzieje się wokół pana Sobczuka, mówiąc wulgarnie, przypomina zasadę wrzucenia gó.....na w wentylator. Obrzuci wszystkich, reszta wyrobi sobie pogląd, natomiast prawda bedzie daleko z tyłu. Nawet, gdey ponad wszelką wątpliwość sąd odrzuci wszelkie zarzuty to i tak nikt już nie uwierzy.

użytkownik usunięty

czytałem ostatnia politykę i nie moglem w to uwierzyć!!! Niestety czy to prawda czy nie to facet jest skończony w srodowisku i w Krakowie. W sumie szkoda, ale jesli to prawda to nie zal mi zboka

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

akurat jestem w temacie, KONKUBINA mści się na NIM za zdradę. Kolejnym argumentem niech będzie to że pierwszego męża też wrobiła w pedofilię.Bogusia skazała na hańbę i poniżenie. Moment w którym dowiedziała się że konkubin BZYKNĄŁ panienkę, mściwie obiecała że go zniszczy i to jest jej sposób niszczenia facetów.Ci którzy piszą na forum BZDURY które czytam sami powinni trafić w jej łapy a w najlepszym wypadku do kryminału być może tam by ich nauczyli rozsądku i szacunku dla LUDZKIEJ NIEWINNOŚCI.

użytkownik usunięty

moge sie tylko dolaczyc! Znam Bodzia osobiscie i dam sobie reke obciac ze on jest w porzadku i ze to wszystko jedynie sa glupie plotki bez podstaw!
Jezeli ktokolwiek jego o cos posadza, to niech najpierw spojrzy na siebie, znajda sie wtedy gorsze rzeczy - chocby to byl mandat!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Leon_B_Fink

No, co Ty, naprawdę? Uderz w stół, nożyce się odezwą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones