Artur Kaczmarski

7,3
1 778 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Kaczmarski

Jego kreację włóczykija zapamiętam do końca życia ;)

użytkownik usunięty
moorland

ja jeszcze jako Malarza ze Smerfów :):)

użytkownik usunięty

a Bob Budowniczy? on wszystko psuje. Smerfy i Muminki to dobry kawałek mojego dzieciństwa ;)

użytkownik usunięty

Nieprawda, Bob to dobra bajka dla dzieci która nikomu krzywdy nie robi!

moorland

Masz racje, w muminkach jako Włóczykij miał po prostu nieziemski głos. Idealnie pasował do Włóczykija.

moorland

Ooo, to jeszcze ja się dopiszę:P
Lepszego głosu Włóczkij nie mógł dostac--super dopełnienie jednej z najcudowniejszych postaci.

użytkownik usunięty
moorland

Zgadzam się z wami. Jest idealnym Włóczykijem, a Włóczykij to moim zdaniem najcudowniejsza postać jaką kiedykolwiek stworzono.
Jestem po dwudziestce, oglądałam wiele bajek i filmów, ale w żadnym z nich nie stworzono kogoś, o kim można by powiedzieć- ideał.
W postaci Włóczykija wszystko jest idealne - zachowanie, przekonania, wygląd, no i głos :)
Ta postać jest doskonała pod każdym względem, a wielką w tym zasługę ma właśnie Pan Kaczmarski :)

Dokładnie. Świetny przykład od najmłodszych lat :D W książkach Tove Jansson Włóczykij zawsze się wybijał mądrością życiową którą doceniałam już jako kilkulatka. Do tej pory wracam do tych książek. Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie że dzięki niemu wzięła górę niezależna i samotnicza częśc mojej natury. I ta artystyczna dusza. Melodie "noszone pod kapeluszem". W bajce też jest ukazany od jak najlepszej strony. No i rzeczywiście głos p. Kaczmarskiego buduje charyzmę postaci. Cudownie

użytkownik usunięty
moorland

Szacunek dla Pana Andrzeja, który pokazał że można osiągnąć mistrzostwo również w aktorstwie dubbingowym.

moorland

Ja też sądzę, że ktoś miał łeb, że pomyślał aby Kaczmarski podkładał głos Włóczykijowi. Słyszałam już różne wersje Włóczykija, ale polski Włóczykij ma piękny głos.;) A jeśli chodzi o samą postać Włóczykija to powiem, że jest to jedna z najsympatyczniejszych postaci rysunkowych i niemal, że idealna pod każdym względem. Pozdrawiam!

Stella182

Wloczykij byl taki popularny w duzej mierze dzieki swojemu glosowi w polskim dubbingu :) Swietna kreacja!

użytkownik usunięty
Usagi_V

Cudny głos włóczykija taki extra łagodny wprost tylko podkładac głosy gdzie sie da.

użytkownik usunięty
moorland

Ja też ;))

moorland

Dokładnie! :)

moorland

Ja tak samo!
Włóczykij i Mała Mi to moje ulubione postacie z "Muminków" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones