Agnieszka Krukówna

7,5
2 621 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Krukówna
zegan333

Biorąc pod uwagę, że za 4 miechy stuknie jej "czterdziecha", to faktycznie nieźle się trzyma i fajna z niej babka. Żałuję tylko, że częściej nie pokazuje się na dużym ekranie. Czytałem kiedyś w jakimś wywiadzie, że jakiś czas temu miała problem, wpadła w depresję itd. To chyba było po "Fuksie". Nie widziałem jej roli jeszcze w "Bezdrożu Cafe" i "Melodramacie", ale pamiętam ją jako dobrą aktorkę w "Pestce" i "Bożej podszewce". Jej występ w "Farbie" również udany, choć sam film niespecjalnie mi się widział.

peace0

Racja powinna wiecej grac

zegan333

Ech, ale nie wiecie dlaczego nie gra? Miała duże problemy ze sobą: alkohol, ponoć dragi, do tego depresja, czy coś podobnego. Parę lat temu rozwiodła się.
Smutne, bo bardzo ją lubię jako aktorkę, mam też duży sentyment przez "Jankę":) Ostatnie jej zdjęcia jakie widziałam to wychudzona kobieta, niezbyt dobrze ubrana.
Wiem, że była zaprzyjaźniona z Jandą, która bardzo chciała jej pomóc i ponoć starała się, żeby gdzies grała...
Życzę jej powrotu na scenę. Udanego powrotu.

zielonamila

ma zajebiste cycki {love}

zielonamila

W Letnim przesileniu nie wygląda jak Sexy bomba a w latach 90 była nią.

zielonamila

W ostatnim czasie bardzo sie postarzała i daleko jej od formy za czasów Fuksa czy Farby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones