Łukasz Konopka

7,1
2 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Łukasz Konopka

jest, a raczej był najprawdziwszą postacią w czasie honoru. świetny aktor. potrafi wzbudzić emocje.
długo zbierałam się, żeby to napisać ale po dzisiejszym odcinku już nie mogłam zwlekać. szkoda, że ryszkowski już nie żyje:(

tyska0001

Zgadzam się, kapitalnie zagrał w Czasie Honoru, dziwie się, że nie ma na swoim koncie jakichś ciekawych filmów, bo jest naprawde bardzo dobrym aktorem.

tyska0001

Też uważam, że zagrał niesamowicie. Gdy Ryszkowski się zastrzelił, popłakałam się...
Świetny aktor... na prawdę.

MargaretWoldorf

Ja tak samo, nie spodziewałam się , że tak nagle zejdzie ze sceny , ale ta ostatnia scena w ostatnim odcinku .. nie do przebicia , cały dzień miałam ją przed oczami. Cudownie ją zagrał .., też sie popłakałam. Pozdrawiam ;)

madzix3000

to był zdecydowanie najlepszy odcinek tej serii.

tyska0001

a do tego jaki przystojniak :)

czekina

racja ! boski jest <333

tyska0001

Tak to pawda jedne z lepszych aktorów a przy tym dość mało znany i to mi się podoba ^^

kingofpeace

a ja się temu dziwię. przy tak dużym talencie nie wiem czemu jest o nim tak cicho:)

tyska0001

Coż dziwi mnie dlaczego praktycznie gra w samych serialach ja bym zaryzykował i dała mu jakąś porządną rolę !

kingofpeace

Bardzo dużo gra w teatrze, właśnie wróciłam z Teatru Wybrzeże ze sztuki "Tajemnicza Irma Vep", gdzie gra tylko dwóch aktorów: Marek Tynda i Łukasz Konopka. Rewelacja, w pewnym momencie taka improwizacja, że człowiek ma wrażenie, że jest na scenie razem z aktorami. Fajna, lekka, przyjemna sztuka, z super obsadą.

tyska0001

Popieram w 100%! to byla najlepiej zagrana postac w tym serialu. Szkoda, ze troche spaprana przez scenarzystow, chyba kto inny prowadzil te postac przez srodkowe sezony. Ale gra kapitalna iszacun dla p. Łukasza.

tyska0001

Też przyznaję, że świetnie zagrał Ryszkowskiego, zwłaszcza ostatnie sceny. Jego twarz wyrażała to, że jest świadom tego, że pętla na jego szyi się zaciska. Genialnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones