PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868783}

Wonka

6,6 34 033
oceny
6,6 10 1 34033
6,2 25
ocen krytyków
Wonka
powrót do forum filmu Wonka

Obejrzałam z dziećmi w Mikołajki. Kupa śmiechu, świetne, wpadające w ucho i dowcipne piosenki (seans w dubbingu), jest magia, są marzenia, są dramaty i wzruszenia, piękna architektura, kolory i zwierzęta. Film nie jest stricte świąteczny, ale ma zimową aurę i atmosferę, która pasuje do tego okresu. Obstawiam, że nawet młodszym dzieciakom bardzo się spodoba.

EJanczul

A jak to możliwe skoro światowa premiera 8 grudnia a Ty "oglądałaś" 7?

ocenił(a) film na 9
Sally368

No bo właśnie grają już jednak od 6.12:) Chyba przedpremierowo, ale ceny normalne.

Sally368

od 6 grudnia są przedpremierowe seanse

EJanczul

To czemu dałaś ocenę 9/10?

ocenił(a) film na 9
darkowski93m_2

No właśnie... To pewnie po lekkim ochłonięciu:) Taki drobiazg

ocenił(a) film na 9
EJanczul

Piosenki dubbingowane, czy z napisami? Byłem dziś na wersji z napisami i wybiorę się sprawdzić jak wypadł dubbing, tylko nie wiem na co się nastawić ;)

ocenił(a) film na 9
voytek77

Dubbingowane. Moim zdaniem wyszło świetnie, chce się wtórować, są ciekawe treści, melodie i głosy.

ocenił(a) film na 9
EJanczul

Super, na pewno się wybiorę ;)

EJanczul

W jakim wieku są Twoje dzieci? Ostatnio byłam z 5-latkiem na filmie Życzenie. Fakt, że film jest dla 6-latków, ale w moim odczuciu, nawet dla nich nieodpowiedni.

ocenił(a) film na 9
lia_13

A dlaczego uważasz, że "Życzenie" jest nieodpowiednie dla młodszych dzieci? (też oglądaliśmy :). Wonka zdecydowanie dla starszych, przypominał mi w klimacie trochę Harry'ego Pottera...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones