PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134987}

Tańcząca z wiatrem

Wind Dancer
5,7 91
ocen
5,7 10 1 91
Tańcząca z wiatrem
powrót do forum filmu Tańcząca z wiatrem

Bezkonkurencyjny

ocenił(a) film na 10

Absolutnie najlepszy film familijny, nic dodać nic ująć. Aktorstwo absolutnie naturalne, piosenka wspaniała, scenografia imponująca, sprawne zdjęcia, niezwykle barwne postaci, zero schematów, samo życie.

ocenił(a) film na 10
Shiloh

Widziałam ten film raz i byłam nim zachwycona,duzo bym dałe,żeby obejrzec go jeszcze raz,ale w zadnym sklepeij jeszcze go nie widziałam,nie mam pojecia jak go dorwac...Wszelka pomoc wskazana:)Z góry dziekuje!

ocenił(a) film na 10
wiolex

Wyślij list na adres polskiego oddziału Animal Planet. Zapytaj w biurze numerów, tam Ci powiedzą również adres. To na Animal Planet dwukrotnie ten film puszczali.

Shiloh

Ale BREDNIE!!!
Najlepiej wyślijcie kasetę vhs i poproś żeby Wam nagrali...

ocenił(a) film na 10
harac77

Drogi kolego harac77. Nie wiem czy lubisz ten film czy nie, czy jesteś trollem czy nie, tego też nie wiem. Ale widzę, że obudziłeś się niemal po siedmiu latach od ostatniej wypowiedzi na tym forum. I jeszcze wyskakujesz z tym swoim "Ale BREDNIE!!!". Znasz się czy nie, o to mniejsza, ale swoje opinie i porady tyle wartościowe ile śmieszne zachowaj proszę lepiej dla siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones