PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 885
ocen
5,2 10 1 48885
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Treść filmu można podsumować tak. Życie jest bez sensu. Temu, że życie jest bez sensu, winni są wszyscy faceci.

hungrytales

Podsumowując Twoją wypowiedź wnioskuję, że film jest o niczym. Dzięki za rekomendację, zbieram się do obejrzenia tego filmu już od dłuższego czasu, ale chyba będę go omijać szerokim łukiem. Szkoda, bo lubię Binoche i myślałem, że nada tej produkcji jakiś koloryt. Nie oczekuję tego od polskiej części obsady...

ocenił(a) film na 3
Bloody6

Binoche to Binoche. Ale nawet rewelacyjny aktor to tylko aktor i nie ustroi arcydzieła na gniotliwym materiale umysłowym scenariusza.

ocenił(a) film na 1
hungrytales

hm to tu byl jakis scenariusz? poza wątkiem relacji rodziny redaktorki?

ocenił(a) film na 1
hungrytales

Wg. mnie Szumowską ktoś w zyciu skrzywdzil - widac to po filmie 33 sceny z życia (ale ten akurat dobry byl), zycie przeciez nie polega na wiecznym zdradzaniu i sprowadzania wszystkiego na plaszczyzne seksu... Nie wiem do jakich wnioskow mialby dojsc widz po obejrzeniu tego filmu - niczego nowego sie nie dowiedzialem... Chociaż [spoiler] sikania na Polkę jeszcze nie zauwazylem w filmach ^

użytkownik usunięty
hungrytales

"Głębia Szumowskiej" to.dobry tytuł na kolejny film. :D.

ocenił(a) film na 6
hungrytales

zgadzam się , morał filmu jest taki : każdy facet to świnia, każdy facet chodzi na dziwki i pewnie zdradza żonę . Strasznie nudny film ,nic się nie dzieje ,tylko rozmowa dziennikarki z prostytutką, potem ukazanie pracy prostytutek (hehe ale kulturalnie to ujęłam :)), znowu rozmowa i znowu robota,tylko z innym.Do tego można dorzucić ze 3 sceny sikania na kiblu i kilka scen z jedzeniem , Binoche kroi małże, Binoche gotuje jakiś wywar, Binoche wkłada sałate do suszarki....głęboki film ;)

ocenił(a) film na 3
moniq60

Poczytaj poniżej gimbusie! H.

ocenił(a) film na 3
hungrytales

Faceci to świnie, a dziwki to niekoniecznie dziwki. Tyle wyniosłem z tego filmu. Bardzo słabego filmu.

ocenił(a) film na 8
DukeBoruta

"Faceci to świnie, a dziwki to niekoniecznie dziwki" - Tyle Ty wyniosłeś z tego filmu i główna bohaterka,natomiast niekoniecznie poszukiwać tu należy morału,film jest bardzo surowy,jak życie,bezlitosne,nie ma łatwych pieniędzy. Poza tym niektóre sceny mogą niektórym wydać się niesmaczne,ale....."Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce" - jak powiedział kiedyś Terencjusz

ocenił(a) film na 3
hungrytales

Macanty!
Film jest przeciw kobietom, raczej żonom!
Faceci to świine gdyz ich leciwe żeny nie dają jako że w ich mniemaniu jak urodziły 2-4 dzieci i maja pow. 40 tat to już nie muszą dawać. A faceci sa chętni do 60 ki i lepiej, i to 24h x365 dni i tylko czasem ich głowa boli, ale za to wiedza dlaczego!

Za to że faceci chodzą na młode dupy odpowiedzialne sa ich leniwe żony! NIech mi jaka leniwa dupa zaprzeczy! Dobrze wybzykany chłop na baby nie chodzi. Hej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones