PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509760}

Sponsoring

Elles
5,2 48 886
ocen
5,2 10 1 48886
4,8 22
oceny krytyków
Sponsoring
powrót do forum filmu Sponsoring

Nie wystawiłam jeszcze oceny 1/10 jakiemukolwiek filmowi, jednak ten moment nadszedł po obejrzeniu Sponsoringu. Jedno podstawowe pytanie: o czym jest ten film? Bo o sponsoringu (poza scenami łóżkowymi) to na pewno nie, bardziej o głównej bohaterce, dziennikarce, ale cały film można się zastanawiać: o co jej chodzi?
W skrócie: scenariusz do wyrzucenia, sceny przydługie i meeega nudne. Odradzam, bo to strata czasu.

ocenił(a) film na 8
gosia_kasak

filmy akcji albo komedie romantyczne...tam wszystko widać a finał jest przewidywalny w 90%. Tu reżyser delikatnie pokazał jakiś tam wycinek rzeczywistości...ja zobaczyłem, że dziennikarka pisząc artykuł zdała sobie sprawę z tego, że życie i "takie tam" okoliczności sprawiają, że straciła wolność i żar...ma męża, myje gary, kłóci się z synami...zawsze jest taka jak należy...a tu pojawiają się dziewczyny, które w imię realizacji swoich marzeń sprzedają ciało za pieniądze...bo żyją, bo chcą...
p.s
zgadzam się, że w filmie przydałaby się jakaś mocniejsza puenta...zgadzam się, że nijak sympatii nie można poczuć do nikogo więc zabrakło magii...magii kina

ocenił(a) film na 1
papago

Nie oczekiwałam, że film będzie przewidywalny - bo od początku było wiadomo, że trzeba pomyśleć nad jego fabułą. Mnie jednak brakuje właśnie tego "czegoś" co spowoduje, że mimo złożoności filmu będę czekała na koniec, na puentę, żeby się przekonać czy jest taka jak myślę czy inna. Są takie filmy, gdzie czeka się na ich koniec z zainteresowania, tu czekałam na koniec z nudów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones