PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1200}
8,0 55 367
ocen
8,0 10 1 55367
7,9 32
oceny krytyków
Przesłuchanie
powrót do forum filmu Przesłuchanie

Holland

ocenił(a) film na 9

Jakże dopasowali rolę Holland w filmie :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
magik30

Abstrahując od znaczenia jej roli to, aktorka z niej, jak z koziej s*aki trąbka :P

anga24

Że niby źle zagrała?
Chyba raczej z kogoś tu krytyk jak z koziej trąbka.

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

No niestety, zła odpowiedź. I ktoś tu wyraźnie nie ma pojęcia o warsztacie aktorskim, skoro sugeruje dobrą grę Hollandowej w tym filmie. Dobranoc.

anga24

Owszem, dobrze zagrała. Sloganowe bajania o warsztacie można sobie w tym przypadku darować.

magik30

Dopasowali do czego?
Do bajań oszołomów robiących z niej "komucha"?

ocenił(a) film na 9
jan_niezbedny0

donosicielkę .....

magik30

Ale ona w tym filmie nie donosiła, to ta ruda donosiła.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Komunistyczna donosicielka opętana ideologicznym szałem? No przecież nie mogli lepiej trafić :D

Komunistyczni donosiciele ogarnięci szałem to są teraz u władzy w Polsce.
I robią "dekomunizację" - starannie omijając swoje stado :)

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

W żaden sposób nie zmienia to faktu

Mieszanie faktów z mitami to nie jest dobry pomysł.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Tu się zgodzę, niemniej jednak ubawiłem się najpierw oglądając ten film i kreację pani Holland, a później wchodząc na filmweb i widząc taki komentarz :D

Ja film widziałem po raz pierwszy dawno temu, ale też mnie setnie bawią komentarze jakie tu widzę :)

jan_niezbedny0

Jeśli już mowa o współczesnej władzy to owszem, PIS może coś z socjalizmu wzięło, ale oni i tak nie są tak szkodliwi jak poprzednia rządząca 8 lat partia, czyli obrzydliwi marksiści, którzy na dodatek mają poparcie równie marksistowskiej Unii Europejskiej.

wojtek40i4

Chyba kpisz... :)
Ja akurat zawsze głosowałem na lewicę (na platformersów raz w 2007, żeby oderwać od władzy kaczyńskich), dla mnie PO to też tresowane pieski kleru, tylko nieco mniej gorliwe i bezczelne niż PiS.
A PiS to przy nich zwyczajne komuchy - tyle, że już jawnie, bez cienia wstydu zblatowane z czarną mafią. Zaraza skumulowana, duopol który doi państwo łapczywiej niż wszyscy poprzednicy razem wzięci i ciągnie je na peryferie cywilizowanego świata, gdzie tylko łatwiej będzie je kontrolować Rosji.

jan_niezbedny0

Niepotrzebnie wdałem się w polityczną dyskusję. Niestety nie do końca mogę się z tobą zgodzić. Tylko tyle powiem że gybysmy oddali władze całkowicie liberałom to świat by szybciej zdziczał niż nam się wydaje. Wystarczy popatrzeć jak demoralizowane są dzieci i młodzież przez np. liberalny show biznes. Za rządów lewicy ten cywilizowany świat jest niestety bardziej zagrożony. Będę głosował na prawice (nie koniecznie na PIS).

ocenił(a) film na 9
wojtek40i4

ale ten wpis źle się zestarzał :D

ocenił(a) film na 9
magik30

Holland która siedziała ponad miesiąc w areszcie za antyradziecką działalność w 1968. Śmieszni jesteście, polaczki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
magik30

Ona była po prostu sobą w tym filmie. Dlatego trudno mówić tu o jakieś roli i ją oceniać z punktu widzenia gry aktorskiej. Faktem jest jednak, że chyba nikt tak nie zochydzil komunistów w kinie jak właśnie Holland w ,,roli,, tej fantastycznej stalinistki.

ocenił(a) film na 8
burlan

Przecież komuniści wsadzili ją do kicia jeszcze w latach 60. Na pewno piszesz jej biografię czy może jakiejś innej osoby? A może, co byłoby najbardziej charakterystyczne, masz wyobrażenie o jej życiorysie, bez potrzeby zapoznania się z faktami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones