PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1450}
5,4 25 845
ocen
5,4 10 1 25845
3,8 6
ocen krytyków
Przedwiośnie
powrót do forum filmu Przedwiośnie

Czytałem książkę ponieważ była lekturą obowiązkową w szkole. Jako jedna z nielicznych pozycji lekturowych wydała mi się ciekawa. Na jej podstawie można by nakręcic wspaniały film. Wątków jest w nie masę. Przeciętny reżyser rozwinąłby niektóre z nich. Przeciętny. To co ogladamy jest Mega gniotem. Widocznie reżyser też miał tę pozycje za lekturę obowiązkowa , nie lubił jej i POSTANOWIŁ ZEMŚCIĆ się. Tylko pytanie na kim?
Pisarz Nie żyje.
Może na nauczycielce języka polskiego. Najprawdopodobniej.
Wytwórnia powinna żądac sądownie zwrotu kosztów nakręcenia tego filmu
Kolejny raz reżyser udowadnia, że przy jego "talencie" można skopać nawet dobry temat - mając sporą jak na nasze warunki kase Odradzam wszystkim straty czasu na oglądanie tego gniota. Lepiej przeczytac książkę.

wbm

Twoje zaciekłe odradzanie i krytyka i tak nie pomogły - bynajmniej w moim przypadku. Film obejrzałam i zafascynował mnie. Naprawdę, uważam tą adaptację lektury za bardzo udaną (chyba należę do nielicznych). A książkę przeczytałam wcześniej i to z nią męczyłam się trochę przez język autora. W końcu książka ma prawie 100 lat...

ocenił(a) film na 7
Variety

Mnie podobała się i książka i film... film to adaptacja więc nie musi być całkowicie wierny książce, a uważam że jest bardzo dobrze nakręcony, oddaje klimat, świetna muzyka i aktorzy... tez chyba należę do nielicznych,bo mnie się nawet bardzo podobał

wbm

racja. i ten gnojkowaty gówny bohater. 0/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones