PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=338318}
7,9 34 188
ocen
7,9 10 1 34188
7,3 18
ocen krytyków
Pora umierać
powrót do forum filmu Pora umierać

To tak w przenośni, ale mieszkam i studiuje poza granicami polski, wiec jest mi ciężej kupić (legalnie) takie dobre filmy-perełki. Ze zniecierpliwieniem czekam aż przyjadę do kraju i kupie sobie plyty z takimiż właśnie polskimi filmami!

ocenił(a) film na 9
Vam

polecam, film fantastyczny


;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Nicolis

Wierze i ze zniecierpliwieniem czekam. Teskni mi sie za Polska i uwazam ze taka spuscizna narodowa jak chocby niektore filmy nigdy nie powinna pojsc w zapomnienie. Pozdrawiam serdecznie. Bede w Polsce na Swieta i Sylwestra na 3 tygodnie;))) Ten film juz jest z gory zapisany w mojej kolekcji;)

użytkownik usunięty
Vam

właśnie tak to jest jak sie mieszka w Polsce to chce się stąd uciec a jak się mieszka za granicą to się chce wrócić, a tak naprawdę nie ma do czego wracać, ten kraj schodzi tylko na psy, ludzie coraz bardziej nieuprzejmi, z pracą ciężko, młodzi nie mają mieszkań, tylko ci co kombinują się ustawiają, nikt nie poda tobie ręki, coraz gorzej się robi i dlaczego??? bo bieda???? nie po prostu po wojnie każdy sobie pomagał, a teraz żeby to wróciło potrzebna jest wojna i obozy żeby ludzie zorientowali się co jest ważne w życiu, czy kasa czy miłość --------- tacy są ludzie w Polsce

Vam

A nie możesz obejrzeć online?

ocenił(a) film na 6
Aurien

A gdzie jest online ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones