PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037003}
6,3 5 740
ocen
6,3 10 1 5740
6,0 4
oceny krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

tandeta

ocenił(a) film na 3

Film jest naiwny, kiepski scenariusz, twist w połowie filmu po prostu obraza moja inteligencje, a gdy spodziewalem sie zakonczenia nagle film sie zakonczyl i od razu dostałem plansze ze sponsorami (SKOK i TVP xD0.

Nienasycony_Buhaj

Powiem więcej, to brednia typu Smoleńsk. Piramidalne głupoty.

ocenił(a) film na 5
Nienasycony_Buhaj

Mam bardzo podobne odczucia. Film nie jest wysokich lotów ale miał potencjał. Wystarczyło dograć te 10 finalnych minut z konkretnym zakończeniem, jak CBA wbija drzwi do środka, prowadzi ekipę w kajdankach itp... A tak zakończenie filmu wygląda jakby mieli limit czasu i się nie zmieścili albo po prostu zbrakło kasy na koniec filmu. Mimo, że cały film jak na współczesne polskie produkcje był ok to zakończenie dosłownie go skreśliło i czułem zawód zmarnowania czasu na jego oglądanie.

ocenił(a) film na 5
Nienasycony_Buhaj

Ode mnie dostał naciągana 5 bo jak na Polską produkcję w końcu słyszałem dialogi i to wszystkie. Czyli jednak się da. Film masz rację bez zaskoczenia. Aktorzy, polowa mnie częściej irytowali swoją gra niż intrygowało. Można obejrzeć ale człowiek zaraz o nim zapomina. Był potencjał nawet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones