PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690477}
4,8 18 650
ocen
4,8 10 1 18650
4,2 12
ocen krytyków
Pani z przedszkola
powrót do forum filmu Pani z przedszkola

komedia????

ocenił(a) film na 6

kto twierdzi, że to komedia, robi krzywdę temu filmowi

redruM_666

w takim razie film skrzywdzili twórcy, bo w założeniu to miała być komedia.

ocenił(a) film na 6
MrHateItAll

Bywa... gdyby jeszcze dodali gorzka lub komediodramat a tak tylko narazili się zwolennikom komedii romantycznych.

ocenił(a) film na 1
redruM_666

Dziwne, bo w telewizyjnym reklamie przedstawiają go jako "komedia jakiej jeszcze nie było". faktycznie ni było. Myślałem, że po "Weekendzie" nic gorszego w polskim kinie mnie nie spotka. Myliłem się i utrzymałem swoje zdanie o polskiej kinematografii. I nawet Oscar dla Idy nie uratuje mojego zdania o polskim kinie.

ocenił(a) film na 8
Th0mas_2

Eeee. To niech Pan nie marnuje czasu na polski film. Ja już dawno przestałam chodzić na polskie komedia, ostania to Wyjazd Integracyjny. Coś okropnego...

ocenił(a) film na 1
MRTMM

Z całym szacunkiem, ale napisał Pan, że przestał chodzić na polskie komedie i jednocześnie ocenił Pan ten film na 8. Widzę tu pewną sprzeczność i niekonsekwencję. Film był kiepski pomimo gry uwielbianej przeze mnie Agaty Kuleszy i pięknej Karoliny Gruszki (dopiero w tym filmie dostrzegłem Jej piękno ;) )

ocenił(a) film na 8
Th0mas_2

Pani (forma czasownika: przestałam). Poszłam na ten film, bo przeczytałam recenzję mówiącą o tym, że ten film komediom nazwany być nie powinien... Bo chyba nie będziemy porównywać Panią z przedszkola z filmami typu: Nie kłam, że kochasz mnie, Och Karol czy Wyjazd Integracyjny ;) Dwa różne światy! A to, że według Pana film był słaby, to jakoś mnie szczególnie nie interesuje. Każdy ma prawo do własnego zdania :) Swojego postu nie napisał chcąc skrytykować... tylko doradzić.. Proszę nie przyjmować wszystkiego jako atak.

ocenił(a) film na 1
MRTMM

Przepraszam PANIĄ. Nie zwróciłem uwagi na formę, tylko na treść :) Nie zmienia to faktu, że sami twórcy uważają go za komedię. A jeśli twórcy tak uważają, to to jest komedia. Nieudana, ale zawsze komedia.

ocenił(a) film na 7
Th0mas_2

niekoniecznie, Bolesław Prus też uważał że "Lalka" to tytuł dlatego, że w jednym z rodziałów pojawia się lalka. To, że ktoś coś stworzył, nie zabrania innym prawa do intepretacji, bardzo często słusznej.

ocenił(a) film na 10
Th0mas_2

Treść to również forma... =,=

ocenił(a) film na 7
MRTMM

a nie "komedią" czasami?

ocenił(a) film na 6
Th0mas_2

Nie wierz nigdy reklamie!

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
redruM_666

Przecież to komedia a w zasadzie to groteska. Oczywiście jest dramat, ale przedstawiony w wersji komediowej. Tak więc twórcy nie omylili się.

redruM_666

Ja się śmiałem:) i oglądając bawiłem się całkiem dobrze. Humor tu jak najbardziej jest i bazuje na zestawieniu komedii z dramatem.
Choćby podniosły początek... po którym bohater wyjawia powód wizyty u terapeuty :P albo sceny świąteczne...
Może jestem dziwny, ale mnie to bardzo bawiło.

ocenił(a) film na 5
redruM_666

A dla mnie to właśnie była komedia! Tylko ten film z lekka fabuły nie ma!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones