PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 119
ocen
8,0 10 1 377119
6,2 25
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

2 różne zakończenia

ocenił(a) film na 10

oglądałam już kilka razy "Pamiętnik" i to dla mnie arcydzieło...ale ja nie o tym - czy osoby, które oglądały kilka razy ten film, zauwazyły, że są dwa różne zakończenia? jeden to ten dzisiejszy, zasypiają razem i film się kończy , a drugi zasypiają razem, rano przychodzi pielęgniarka, dotyka ich dłoni i stwierdza, że nie żyją. osobiście polecam tą drugą wersję, jest bardzo wzruszająca. ciekawi mnie dlaczego jednak jest ta wersja skrócona :(

ocenił(a) film na 9
kawtan

NA OGL ta druga wersje i byla zaje@#$&a

karolinaaaa96

to jest to samo zakończenie, tylko w TV nie puszczają tego kawałka, jak przychodzi ta pielęgniarka, i widzi, że oboje zginęli.

damian6d17

Nie zginęli tylko umarli. Głupie to jest, że urywają zakończenie ale nie pierwszy raz tak zrobili w tv

damjano

racja, umarli. Ostatnio jak leciało na TVN(?) to też urwali, standard.

ocenił(a) film na 10
damian6d17

w jednym zakończenie jest ucięte. Więc jest inne, bo widz nie wie czy rzeczywiście tacy zakochani zasnęli sobie razem czy coś się wydarzyło, a druga wersja wyraźnie ukazuje, że umarli.

ocenił(a) film na 9
kawtan

Ale kogo ona w końcu wybrała, stara miłość, tak by to wyglądało czy Duka, bo to on jej czyta książkę i ma z nią dzieci i wnuki?

azlotko

wybrała Noah, jest przecież pokazane jak mówi że już wybrała po czym pokazują fragment jak przyjeżdża pod dom Noah z walizkami. skoro się wprowadza do niego to wiadomo, że go wybrała :)

ocenił(a) film na 9
kawtan

Tak tak właśnie dziś z mężem oglądaliśmy po latach kolejny raz Pamiętnik i na końcu filmu byliśmy zaskoczeni zakończeniem , lecz po czasie doszliśmy do wniosku że zakończenie ze śmiercią musieliśmy sami sobie uroić ...tak że bardzo ci dziękuję za ten wpis i informację no bo to nie było urojenie tylko inna wersja....dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones