PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

Na rauszu

Druk
7,5 72 314
ocen
7,5 10 1 72314
7,2 52
oceny krytyków
Na rauszu
powrót do forum filmu Na rauszu

Za jednym z portali: "Druk został napisany przez Thomasa Vinterberga i jego wieloletniego współpracownika Tobiasa Lindholma.
To historia Martina i jego trzech przyjaciół oraz nauczycieli szkół średnich, którzy rozpoczynają eksperyment picia w celu przetestowania swojej kreatywności i sposobu myślenia. Wstępne wyniki są pozytywne, projekt nauczycieli został podniesiony do prawdziwego studium akademickiego. Eksperyment jednak nie okazuje się pozytywny dla wszystkich. Obsada: Mads Mikkelsen, Lars Ranthe, Thomas Bo Larsen-trzej aktorzy, którzy pracowali z Vinterbergiem przy filmie "Polowanie". Ponadto, w filmie zagrają także: Marie Bonnevie ("Becoming Astrid") i Helene Reingaard Neumann ("The Commune"). "

pogodno_2

Duńska premiera zaplanowana jest na 27 sierpnia 2020 roku.

ocenił(a) film na 9
pogodno_2

Awwww ,juz się nie mige doczekać

kolo5566

Mam nadzieję, ze data premiery nie uległa zmianie w dobie koronawirusa ;)

użytkownik usunięty
kolo5566

Ja też. Trzeba koniecznie obejrzeć.

pogodno_2

"(..) którzy rozpoczynają eksperyment picia w celu przetestowania swojej kreatywności i sposobu myślenia." - znałam Ci ja wielu takich eksperymentatorów, koniec jest w 99% taki sam.. ale film chcę obejrzeć, no bo Mads..

Rajwant

Trudno się nie zgodzić-Mads może wszystko i wszędzie ;)

pogodno_2

Trudno się nie zgodzić.
Ale tak w ogóle, co to za gość? co w nim takiego jest? że jest taki.. zachwycający?
Pozdrawiam

Rajwant

Ha, ha, ha, dlaczego na tak proste pytanie-odpowiedź już taka nie jest? ;) Ba, jego szanowny brat-Lars-tak samo-hipnoza XXL ;) Pozdrawiam.

Rajwant

Zobacz z nim trochę filmów to odpowiedź przyjdzie bardzo łatwo ;) Zachwycający to jest hmm...niedopowiedzenie :)

whitestripes_333

Moje pytanie było nieco przewrotne. Jestem fanką Madsa i widziałam chyba wszystkie ważniejsze jego filmy.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones