PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6803}
7,4 7 966
ocen
7,4 10 1 7966
6,4 5
ocen krytyków
Kochankowie mojej mamy
powrót do forum filmu Kochankowie mojej mamy

Wspaniały wzruszający do głębi film. Cudowna kreacja aktorska Krystyny Jandy i Rafała Węgrzyniaka. Zagrali naprawdę wyśmienicie, szczególnie debiutant Rafał.

Nariel_ArYarrel

Nie lubie takich filmów o patologii..................... ....

ocenił(a) film na 9
Michal1992

Jaka patologia. Patologia to byli te nauczycielki. Te sceny z tymi nauczycielkami - bijące się dzieci, potem lekcja i oceny, 2, praca niesamodzielna, ,, znęcanie się '' nad uczniem, sprawa do sądu samodzielnie i moim zdaniem bezprawnie (prawo to u nich było, dla ludzi nie) załatwiona, żeby potem dziecko zabrać do domu dziecka. To jest patologia. Jak te nauczycielki widziałem to nóż w kieszeni mi się otwierał, he he. Ten dyrektor to jeszcze, ale te nauczycielki. Jeśli chodzi o film, to dla mnie to był wstrząsający, bardzo mi się podobał, rewelacyjna rola dwójki głównych bohaterów, bardzo autentyczny w swojej fabule, przedstawieniu i pokazie, skłaniający do myślenia. Jeśli chodzi o całość, to może 10/10, bo naprawdę jest mocny, ale

ocenił(a) film na 9
frycio80

przeszkada mi może ten koniec: Panowie odjazd i kilka niewyjaśnionych spraw, bo film oglądałem nagle, nie cały, ale i tak dało się dobrze obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones