PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863676}

Jawan

7,4 270
ocen
7,4 10 1 270
6,8 4
oceny krytyków
Jawan
powrót do forum filmu Jawan

Czy ktoś się orientuje czy film trafi do dystrybucji i w jakich kinach?

marlejka13

Tak, film ma być puszczony w polskich kinach, ale jeszcze nie są znane ani miasta, ani konkretne daty seansów. Za dystrybucję "Jawana" w Polsce odpowiadają United Films Europa. Polecam śledzić ich fanpage na Facebook'u, pewnie na dniach pojawią się dokładne informacje odnośnie polskiej premiery.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063569283155

ocenił(a) film na 10
SmileAlways

W Cinema City są już bilety, w Łodzi 8 września

Justyna_Ziolkowska_fw

Widziałam już właśnie, dziękuję. :-) Dostępne daty seansów to 8,9,10 września. Miasta: Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław.

ocenił(a) film na 9
SmileAlways

Czy wie Pani jak można skontaktować się w sprawie seansu w innym mieście niż wymienione?

TheOlcia12

Trzeba próbować prosić o seans w komentarzach na fanpage'u United Films Europa lub napisać na ich adres email prośbę: unitedfilmseuropaofficial@gmail.com

Nie wiem, czy to poskutkuje, ale nie zaszkodzi spróbować.

SmileAlways

Cinemacity w wybranych miastach puszcza film w ten weekend, macie szansę załapać się jeszcze jutro w niedzielę! Film mega! Polecam z całego serducha!

ocenił(a) film na 9
Julia_Musial1

Przez cały tydzień jeszcze leci we Wrocławiu, seans codziennie o 19.50. Niedawno wróciłem z seansu ;) polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones