PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10017673}

Godzilla i Kong: Nowe imperium

Godzilla x Kong: The New Empire
6,0 5 642
oceny
6,0 10 1 5642
4,4 7
ocen krytyków
Godzilla i Kong: Nowe imperium
powrót do forum filmu Godzilla i Kong: Nowe imperium

Generalnie film nie miał kompletnie żadnego sensu pod wzgledem logiki czy fabuły. Ale po prostu fajnie potwory się naparzały i to był cel tego filmu. I film ten cel spełnił

ocenił(a) film na 7
notakmasno

Dzięki za tą opinię bo już wiem żeby na pewno kupić bilety i się odmóżdżyć

Marcel_03

Dzięki za tą opinię, bo wiem, że nie tylko ja tak mam, pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
notakmasno

Godzilla i Kong to nic innego jak naparzanie sie dwoch wielkoludówa
,którzy wpisali w historię kina Mają swoich wierny fanów a ich walki to co tu mówić widowskowa demolka .Każdy ma swój teren i jakoś sobie nie próboją wchodzić w drogę .Ale nie mówmy że Godzila to tylko kolejna naparzandka na ekranie .Moze tam cieżko jest szukać jakieś wartościowej histori ale też coś dzije .Młoda dziewczyna czy raczej dziewczynka musi znaleść swoją drogę i mniejsce w dzisiejszym świecie .i można też pokusić że może w swiecie zwierząt też walka o wladze dominacje ,A może film nas pokazuje że my czasem zachowujemy zwierzęta idać do celu po trupach.
Nie szukajać innej drogi sukcesów .Ale i tak Godzila to może dla nie których to tyllko walka wielki mosnstrów na kinowym ekranie i to też dobre myślenie .Co nie mamy tylko walk z Godzila z Komg bo bardziej tu jest współpraca gdzie trzeba waśnie odłożyć na bok ku dobremu a dostajmy też jakby boczne walki miałem czasem wrazenie że jest ich może za duzo lub w pełni nie wybrzemiewają na ekranie .7/10  Mam pytanie co się dzieje na Filmweb od miesiąca prawie nie mogę dodać nic na forum .Jak wyżej tą opinie czy ktoś wie co dzieje ? Nie można dodac nowego Tematu a kontakt z Filmweb jest prawie nie możliwy

ocenił(a) film na 7
notakmasno

Godzilla i Kong to nic innego jak naparzanie sie dwoch wielkoludówa
,którzy wpisali w historię kina Mają swoich wierny fanów a ich walki to co tu mówić widowskowa demolka .Każdy ma swój teren i jakoś sobie nie próboją wchodzić w drogę .Ale nie mówmy że Godzila to tylko kolejna naparzandka na ekranie .Moze tam cieżko jest szukać jakieś wartościowej histori ale też coś dzije .Młoda dziewczyna czy raczej dziewczynka musi znaleść swoją drogę i mniejsce w dzisiejszym świecie .i można też pokusić że może w swiecie zwierząt też walka o wladze dominacje ,A może film nas pokazuje że my czasem zachowujemy zwierzęta idać do celu po trupach.
Nie szukajać innej drogi sukcesów .Ale i tak Godzila to może dla nie których to tyllko walka wielki mosnstrów na kinowym ekranie i to też dobre myślenie .Co nie mamy tylko walk z Godzila z Komg bo bardziej tu jest współpraca gdzie trzeba waśnie odłożyć na bok ku dobremu a dostajmy też jakby boczne walki miałem czasem wrazenie że jest ich może za duzo lub w pełni nie wybrzemiewają na ekranie .7/10 M

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones