PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687076}
4,4 1 557
ocen
4,4 10 1 1557
Bullet
powrót do forum filmu Bullet

Jeden z lepszych filmów gangsterskich, Egzotyczna postać Trejo choć niezbyt wiarygodna dodaje nutkę parodii/lekkiej przesady ale i charakteru. Aktor znany z Desperado, Od zmierzchu do świtu, Con Air, Anaconda, Bękarty diabła itd. - od pewnego czasu otrzymuje role pierwszoplanowe, dostrzeżono więc w nim potencjał i nie ma co kręcić nosem, tym bardziej, że znani twardziele nie są już na topie ;p

No fakt otrzymuje role pierwszoplanowe, ale w jakich filmach xD

użytkownik usunięty
mejbirdus

Mam rozumieć to jako ironię ? Może filmy nie najwyższych lotów - rozwalanki typu Machete, ale Bullet to chyba krok do przodu, nie jest już zwykła rzeźnią

Maczeta zyskała gromade fanów i ogólnie jakąś tam popularność, do tego wyszła spod skrzydła dosyć znanego reżysera. Bullet, gdyby tak spojrzeć obiektywnym okiem to słaby film. Nie wiem czy to kwalifikuje się wgl do klasy C. Mi osobiście się podoba, dlatego oceniłem na 6. Danny Trejo ma 70 lat. Tu już nie ma krok do przodu czy do tyłu. On po prostu wykorzystuje swoją popularność, dostaje sporo ofert, przyjmuje wszystko jak leci. Robi to co lubi i zgarnia za to hajs, za to szacunek dla niego. Bardzo go lubie i życze mu jak najlepiej. Czekam na trzecią część Maczety :D

użytkownik usunięty
mejbirdus

To tak jak z cyrkiem - gdy się pojawia zlatuje się czereda żądna wrażeń, ale np. do teatru to mało kto idzie. Trejo w "Maczeta" - treser, pogromca, (ale już nie akrobata) vs aktor (ale już nie talent aktorski) - zatem aktor. Do cyrku to on się nadaje na klauna. Prosty wybór - treser? nie, pogromca/twardziel? nie, klaun z cyrkowego show - tak. Dlatego Maczety mnie nie przekonują, Trejo gra pogromcę drapieżników jak w cyrku, ale widać parodię/naciąganie i w połowie jego niedołężna postać wychodzi jak klaun. Natomiast Bullet to już z deka inna para kaloszy, w policji USA służą nawet karły, i też jesteśmy w cyrku ;p

ocenił(a) film na 7

Była,akcja,Trejo i film nie nudził....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones